O sobie

  • Zainteresowania Sport, Muzyka, Film
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3619
  • Liczba komentarzy 239
  • Polecenia 567

Komentarze

0

@Brosik nie palę już rok, rzuciłem z dnia na dzień. Sposób? Brat też był palaczem i założyliśmy się o 1000 zł, o to, że jeśli któryś z nas zapali, to jest winien drugiemu całą kwotę.
Uzależnione ustało jak ręką odjął, a na dodatek brat po kilku miesiącach wymiękł i jeszcze tysiaczek wpadł :)

Polecam każdemu

0

@ToWinaSedziego absolutnie genialny film pod każdym względem.

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to polecam obejrzeć wystąpienia Roberto Benigniego po otrzymaniu, odpowiednio Oscara za najlepszy film, a później dla najlepszego aktora. Piękny widok!

0

@tadzik447 taktyk sąsiedzie mordo Ty moja

1

@Chakalaka genialny album, genialny Dio, ale przede wszystkim genialny Iommi. Tak zmienić i dopasować swój niepowtarzalny styl pod zupełnie innego stylowo wokalistę... Czapki z głów Pannie Iommi.
Równie dobrze poradził sobie w tej kwestii w przypadku Martina czy Gillana. Absolutny mistrz wiosła i jeden z największych gitarzystów wszechczasów, bez podziału na gatunek muzyki.

0

Pytanko. Jaki polecacie smartwatch dla kobiety, do max. 500zł? Ważne, aby miał typowo kobiecy design i mile widziany mniejszy rozmiar niż typowe męskie.

Dzięki za odpowiedź

Zobacz wszystkie

46

Jeśli to faktycznie oficjalna kwota, to brać i się nie zastanawiać. W półśrodki nie ma co się bawić. Pique młodszy nie będzie, nie wiadomo co z Umtitim i jego kolanem. Sezon jest długi, kontuzji nie brakuje, a mając w zanadrzu 19(!) latka prezentującego taki poziom, grającego bez żadnych kompleksów to czysty skarb.
Bartek - musisz!

40

Nie ważne czy ktoś jest zwolennikiem, czy przeciwnikiem Bartomeu, to wszyscy powinniśmy być mu wdzięczni, że w odpowiednim momencie pokazał jaja, wziął sprawy w swoje ręce i sprowadził nam Holendra. Wspaniały zawodnik, czysty skarb nie tylko w drugiej linii, ale na całym boisku.
Dodatkowo biorąc pod uwagę wszechstronność, bardzo młody wiek, podejście i profesjonalizm, jestem przekonany, że wspólnie z Arthurem będą dzielić i rządzić pomocą przez długie lata. Dwa świetne transfery, zawodnicy z iście wszczepionym DNA Barcelony. Oby tylko obyło się bez poważniejszych kontuzji i mieli okazję zagrać pod wodzą trenera, który dzięki swojemu stylowi wyciśnie z nich całkowity ich potencjał.

36

Drodzy Ramblowicze!

W imieniu swoim, bliskiego przyjaciela i przede wszystkim jego siostry Bianki, zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie.

Zacznę od początku... Parę miesięcy wstecz u żywotnej, sympatycznej i pomocnej dziewczynki wykryto poważną chorobę, mianowicie białaczkę. Na ten moment, Bianka pomimo przejścia przez serię drogiego, bolesnego i wyniszczające organizm leczenia ma się całkiem dobrze, dzielnie walczy, okazuje siłę, która jest większa niż wszystkich bohaterów Marvela razem wziętych. Niestety, aby kontynuować terapię i w konsekwencji przywrócić BIankę do zdrowia, potrzebna będzie dość pokaźna suma.
Proszę Was, drogie koleżanki i koledzy, abyśmy wspólnie się zjednoczyli i jeśli tylko istnieje taka możliwość, wsparli finansowo leczenie Bianki. Więcej szczegółów oraz miejsce, w którym można dołożyć swoją cegiełkę, która pozwoliłaby jej cieszyć się najpiękniejszym czasem w życiu, dzieciństwem, znajdziecie pod tym linkiem: https://pomagam.pl/biankaleczenie

Liczymy na Waszą pomoc, że podobnie jak w przypadku każdego meczu zjednoczymy się i wspólnie pomożemy wygrać ten najtrudniejszy mecz - mecz o zdrowe i spokojne życie dla niewinnego dziecka, które niczego innego nie pragnie, niż móc wspólnie z równieśnikami bawić się, uprawiać sport, chodzić do szkoły i po prostu, przede wszystkim, normalnie żyć.
Proszę Was o polubienie tej wiadomości, aby była ona widoczna do jak największego grona odbiorców, jak i o Wasz wkład. Każda kwota, nawet ta najmniejsza jest bezcenna!

Serdecznie dziękuję i przede wszystkim dziękuje Wam Bianka!

29

Jeżeli głównym newsem na dzień po zwycięstwie w LM z silnym rywalem jest powrót do treningów 16 latka, to wiedz, że coś się dzieje.

25

Powtórzę się po raz kolejny, ale jestem ogromnym fanem Francuza. Wzbudza on we mnie ogromny podziw i uznanie, po tym jak z meczu na mecz staje się co raz lepszy i pewniejszy. Podejrzewam, że nie byłem jedynym, któremu na wieść o kontuzji Big Sama, włos na karku się zjeżył. Natomiast teraz, po paru miesiącach z tak naprawdę żółtodzioba, kota w worku mamy klasowego stopera w ciągle młodym wieku i najlepszymi latami kariery przed sobą. Miejmy nadzieję, że na Camp Nou.