O sobie

  • Zainteresowania Sport, Muzyka, Film
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 5036
  • Liczba komentarzy 488
  • Polecenia 1202

Komentarze

3

Pachnie wejściem Romeu i Alonso

0

Nazwisko napastnika Alaves z nr 32 brzmi jak nazwa jakiejś maści na hemoroidy

2

Dobrze, że Alonso kontuzjowany, bo byłby pierwszy do wejścia z ławki.

0

@P33ck Zdecydowanie, dla mnie wręcz niezbędne do biegania i na siłowni. Ogólnie jeśli będzie okazja, to polecam wybrać się na koncert, po prostu coś nie do opisania.

0

Piękny, po prosty piękny

Zobacz wszystkie

126

Panie i Panowie, nastał wielki dzień i o godzinie 15 żenię się z kobietą mojego życia, najlepszym kumplem, przyjacielem i towarzyszem podróży w jednej osobie. Życzcie mi powodzenia, abym się nie rozkleił podczas przysięgi małżeńskiej :)

Pozdrowionka

54

Drodzy Ramblowicze,

dziś wielkie wydarzenie przede mną. Oświadczam się ukochanej kobiecie! Mimo że odmowy absolutnie się nie spodziewam, bo bardzo dobrze nam ze sobą, to stres zżera niesamowicie. Trzymajcie kciuki i do zobaczenia po drugiej stronie :)

46

Jeśli to faktycznie oficjalna kwota, to brać i się nie zastanawiać. W półśrodki nie ma co się bawić. Pique młodszy nie będzie, nie wiadomo co z Umtitim i jego kolanem. Sezon jest długi, kontuzji nie brakuje, a mając w zanadrzu 19(!) latka prezentującego taki poziom, grającego bez żadnych kompleksów to czysty skarb.
Bartek - musisz!

40

Nie ważne czy ktoś jest zwolennikiem, czy przeciwnikiem Bartomeu, to wszyscy powinniśmy być mu wdzięczni, że w odpowiednim momencie pokazał jaja, wziął sprawy w swoje ręce i sprowadził nam Holendra. Wspaniały zawodnik, czysty skarb nie tylko w drugiej linii, ale na całym boisku.
Dodatkowo biorąc pod uwagę wszechstronność, bardzo młody wiek, podejście i profesjonalizm, jestem przekonany, że wspólnie z Arthurem będą dzielić i rządzić pomocą przez długie lata. Dwa świetne transfery, zawodnicy z iście wszczepionym DNA Barcelony. Oby tylko obyło się bez poważniejszych kontuzji i mieli okazję zagrać pod wodzą trenera, który dzięki swojemu stylowi wyciśnie z nich całkowity ich potencjał.

36

Drodzy Ramblowicze!

W imieniu swoim, bliskiego przyjaciela i przede wszystkim jego siostry Bianki, zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie.

Zacznę od początku... Parę miesięcy wstecz u żywotnej, sympatycznej i pomocnej dziewczynki wykryto poważną chorobę, mianowicie białaczkę. Na ten moment, Bianka pomimo przejścia przez serię drogiego, bolesnego i wyniszczające organizm leczenia ma się całkiem dobrze, dzielnie walczy, okazuje siłę, która jest większa niż wszystkich bohaterów Marvela razem wziętych. Niestety, aby kontynuować terapię i w konsekwencji przywrócić BIankę do zdrowia, potrzebna będzie dość pokaźna suma.
Proszę Was, drogie koleżanki i koledzy, abyśmy wspólnie się zjednoczyli i jeśli tylko istnieje taka możliwość, wsparli finansowo leczenie Bianki. Więcej szczegółów oraz miejsce, w którym można dołożyć swoją cegiełkę, która pozwoliłaby jej cieszyć się najpiękniejszym czasem w życiu, dzieciństwem, znajdziecie pod tym linkiem: https://pomagam.pl/biankaleczenie

Liczymy na Waszą pomoc, że podobnie jak w przypadku każdego meczu zjednoczymy się i wspólnie pomożemy wygrać ten najtrudniejszy mecz - mecz o zdrowe i spokojne życie dla niewinnego dziecka, które niczego innego nie pragnie, niż móc wspólnie z równieśnikami bawić się, uprawiać sport, chodzić do szkoły i po prostu, przede wszystkim, normalnie żyć.
Proszę Was o polubienie tej wiadomości, aby była ona widoczna do jak największego grona odbiorców, jak i o Wasz wkład. Każda kwota, nawet ta najmniejsza jest bezcenna!

Serdecznie dziękuję i przede wszystkim dziękuje Wam Bianka!

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?