0

@AssisMoreira Hunter.

2

@MesQueUnClub_87 dziwię się, że tylko @Colon wspomniał o Copland. Bardzo dobry film i w mojej opinii, najlepiej zagrany przez Stallone.

2

@Chakalaka wg mnie zdecydowanie niesłusznie znalazło się Demolition Judas Priest. Ripper Owens daje świetne zastępstwo dla Halforda. Na albumie jest kilka naprawdę bardzo dobrych utworów, np. 'One on One', 'Close to You' czy 'Metal Messiah'. Ogólnie uważam, że Owens jest chyba najbardziej niedocenianym wokalistą metalowym. Doskonały głos, cholernie szeroka skala, ale ciągle jest tylko tym drugim, czym to w Judas Priest czy w Iced Earth. Jeśli nie kojarzysz i nigdy nie słuchałeś, to polecam zespół 'Beyond Fear', a zwłaszcza 'Scream Machine'. Dodatkowo, był/jest wokalistą w dwóch supergrupach - Charred Walls of the Damned i Spirits of Fire. Oba zespoły łączy obecność wirtuoza basu i absolutnej legendy - Steve di Giorgio.
Polecam również, jeśli lubisz (kto nie lubi), jak zaśpiewał Dio 'Don't talk to Strangers', 'Stargazer' od Rainbow czy 'Heaven and Hell' Black Sabbath. Zdarzało mu się również coverować Ozziego 'Mr. Crowley' razem z Malmsteenem czy 'War Pigs' z Schenkerem.

Daj znać czy kojarzysz i czy siadło. m/

15

@FanBarca1899 nie pij setki na odstresowanie

0

@Brosik nie palę już rok, rzuciłem z dnia na dzień. Sposób? Brat też był palaczem i założyliśmy się o 1000 zł, o to, że jeśli któryś z nas zapali, to jest winien drugiemu całą kwotę.
Uzależnione ustało jak ręką odjął, a na dodatek brat po kilku miesiącach wymiękł i jeszcze tysiaczek wpadł :)

Polecam każdemu

0

@ToWinaSedziego absolutnie genialny film pod każdym względem.

Jeśli jeszcze nie widziałeś, to polecam obejrzeć wystąpienia Roberto Benigniego po otrzymaniu, odpowiednio Oscara za najlepszy film, a później dla najlepszego aktora. Piękny widok!

0

@tadzik447 taktyk sąsiedzie mordo Ty moja

1

@Chakalaka genialny album, genialny Dio, ale przede wszystkim genialny Iommi. Tak zmienić i dopasować swój niepowtarzalny styl pod zupełnie innego stylowo wokalistę... Czapki z głów Pannie Iommi.
Równie dobrze poradził sobie w tej kwestii w przypadku Martina czy Gillana. Absolutny mistrz wiosła i jeden z największych gitarzystów wszechczasów, bez podziału na gatunek muzyki.

0

Pytanko. Jaki polecacie smartwatch dla kobiety, do max. 500zł? Ważne, aby miał typowo kobiecy design i mile widziany mniejszy rozmiar niż typowe męskie.

Dzięki za odpowiedź

1

@kerouac nie ma sprawy. Polecam się na przyszłość :)

1

@kerouac zgłaszam się. Całkiem ciekawa produkcja, naprawdę dobrze zrealizowana, ale w mojej opinii im dalej, tym gorzej i scenarzyści ewidentnie zaczęli się gubić. Niemniej, śmiało można polecić.
Oprócz tego polecam rumuńskie 'W Cieniu' (Umbre). Wg mnie jeszcze lepsze niż 'Złote życie'. Również dostępne na HBO GO

0

@skakun95 Piotr Kościelny - Zwierz
Świetny kryminał, o bardzo ciekawej konstrukcji i naprawdę wyrazistych postaciach.
Ktoś czytał?

0

@contowsky sfinks wygląda jak głowa łysych karków, którzy jadą na sterydach

0

@NeroTFP Krzysiek, wiaodmo, od imienia, a 'M' to, zarówno pierwsza litera nazwiska, jaki i Metalliki, jednego z ulubionych zespołów.

0

@Jaca27 stszałeczka sąsiad. Baba pracuje w sklepie, wszystko mamy.

0

A jak według Was wygląda sytuacja, jeśli chciałbym pojechać do dziewczyny, która mieszka parędziesiąt km ode mnie i zostać u niej na co najmniej 5 dni?

0

@Aaron10 powiat świdnicki?

0

@Jaca27 co te gały, w mordę jeża, wywalacie? Normalna chawira, nieee?

0

@KrzysiekM dzięki za wszystkie propozycje, wybór ostatecznie padł na 8T,

Pozdro!

0

Panie i Panowie,
dziewczyna poprosiła mnie o pomoc w znalezieniu nowego telefonu dla niej, budżet do 1100. Jeśli macie jakieś typy, sugestie, to byłbym wdzięczny za pomoc :)

Z góry dzięki

0

@Walker ooo, czyżby fan genialnego, a zarazem wielce niedocenianego Iced Earth?

2

@Walker skoro Judas Priest i metal, to polecam Disturbed - "The Eye of the Storm". Podobnie jak w przypadku genialnego "The Hellion", "The Eye" jest gitarowym wstępem do tytułowego utworu "Immortalized".
No i oczywiście absolutna klasyka i akustyczne intro do "Battery" Metalliki. Spokojne wejście, a później prawdziwy ogień i w mojej ocenie jeden z najlepszych utworów zespołu.

0

1

@Kwiatek67 jaskra.

3

@PatrychoO jak jest, odcinek pt. Żywe zwłoki :D

@zadafcb ja dokładnie to samo. Jestem już na kucharzu przyszłości. Rewelacyjny serial który znam na pamięć i ciągle śmieszy :)

1

https://m.fangol.pl/view/292357/braithwaite-gotowy-na

Ale Duńczyk ma napakowane nogi. :o

0

@robsesh
Firpo sabotażysta

1

@michaleu z tych seriali, których jeszcze nikt nie polecił, to Lucyfer.

0

@VanBest Ojciec Chrzestny i Życie jest Piękne

0

Jakiś fan Testamentu na pokładzie?
Co sądzicie o nowym utworze?

Media