0

@ElTomas ale tam jest tanio

0

@Rl9k1nG Rosja tylko i wyłącznie.

0

@Rastafarnianin z vatem na żywność było to samo, ceny nie spadły ale jak teraz wróci VAT to oczywiście ceny lekko skoczą , no bo przecież podnieśli nam VAT xD

0

@FcPortoFan1999 nie znasz naszej mentalności ? W czasie pokoju sąsiad sąsiadowi wrogiem ale w czasie wojny sąsiad sąsiadowi życie uratuje. I to widać nawet w kwestii wojny na Ukrainie.

0

@koziar dokładnie to 172 :D

0

Ludziska da się jakoś przywrócić arkusz na dysku Google? Musiałem przypadkiem usunąć , w koszu nie ma.

1

@TR3YWAY 1.6 forever

0

@QQL5 myślisz że sprawdzają 70 tys osób z imienia ?

28

@Criss18Barca a są głupsze środowiska jak kibole ?

2

@BorzyKrzys no patrz a ja dzisiaj BWE planowo :)
To że gdzieś na linii się coś stało to nie oznacza od razu awarii na dworcu.
Na Piłe się coś dzisiaj stało.

Chyba nie widziałeś nigdy awarii LCS w Poznaniu, wtedy wszystko stoi. Tak przynajmniej raz na rok.

1

@Criss18Barca kurde faja Lejhi wypad

1

@Comentateiro połowa świata idzie tą drogą. Chiny to za 70 lat chyba będą miały ledwo 800 mln.

1

@michal26 ilu już było tych nowych Messich to ciężko policzyć.

0

@Comentateiro od nigdy i to jest duży minus.

3

@Comentateiro ja tam podzielam jego zdanie, Yamal albo wypali albo nie wypali tak jak np Fati i wtedy nie będzie wcale z niego kasiorki a takie 200 mln to potężna kasa dla Barcy.

0

@barcelonaLM do tego Tour de France

0

@michal26 odpal sobie mecz z Czechami i porównaj z dzisiejszym. Oczywiście że widać lekką poprawę gry, już to mecz z Estonią pokazał.
Bednarek dalej tragedia i to tutaj trzeba coś zmienić bo bez obrony będzie tak jak piszesz 0 pkt na Euro. Mamy szczęście że Kiwior się fajnie rozwija.

1

Potężny Mati Bór po meczu widzę sobie ładnie dał w szyje :)

4

Ta wygrana to również nowa szansa dla Kanału Sportowego na odbicie się.

0

@aspr1me przecież to są rzeźniki

1

@takisobiektos głównie Bednarek i Piotrowski który oddychał rękawami i tutaj błąd Probierza że tak długo go nie ściągał.

0

@JordiAlbion a teraz sobie pomyśl co czuje taki piłkarz który reprezentuje swój kraj. Masakra .

2

@mekston w grudniu

0

@Gaz no i fajnie, daj się pocieszyć

0

Polska < Niemcy
Niemcy < Francja
Jaki wniosek ? Jesteśmy faworytem grupy.

7

Tak szczerze, Tak się rodzi drużyna , może nie na ćwierćfinał ale jest nowe otwarcie Probierza. Brawo.

0

Podobno mamy jeden więcej bo Błaszczy ma strzelać za 2016.

0

Ajajaj nerwówka

0

@GeneralXavi ty nawet Barcelonie nie pomagasz .

2

@Rastafarnianin eee tam, z Nitrasem na pewno się dogadają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?