0

@Avada Kedavra Rakitic w tej sytuacji zrobiłby to samo.

0

@Avada Kedavra co za udział przy tym golu miał Puig?

4

Griezmann poezja :)

0

@Striker podawca piłki zza linii

0

@Qlewer dodam że rywalem jest Granada.

0

8

@Mesi12 pług xd

4

@Jonyx tak, pół LA Rambli.
Szczególnie młodzież i dzieci przystepujace do sakramentów.

15

A co jeśli Valverde ma taśmy na Setiena i ciągle dyryguje tym burdlem? :P

0

@VenoM sabotuje to chudy wysoki Pan który nazywa się Busquets. Może za Setiena na koniec kariery się choć trochę ogarnie.

0

10

@VamosRakieta Rakitic to naprawdę bardzo dobry pomocnik który realizuje swoje zadania znakomicie.

1

@AmigoBlancos przecież labe sobie robie.
Trenera ocenie w czerwcu.

0

@fcbfan1993 jak to? przecież wszyscy pisali ze czekają na ten mecz jak nigdy dotąd :)

4

Hehehe macie swojego Puiga i ofensywy styl Setiena :D

0

@Katalonbar trzeba patrzeć też na formę. Najwyższa obecnie maja Dawid i Kraft, potem Geiger i na końcu Kobayashi który wydaje mi się że leci w dół.

Takie moje zdanie :)

1

@bixmix gdyby takie potrącenie nastąpiło na odludziu, pan Nowak pozbieralby wszystkie części które ewentualnie odleciały z samochodu, później zmieniłby na inne opony (nie wiem czy bieżnik ma znaczenie w takich sytuacjach), auto by sam,, poskladal,, to myślę że ciężko by było takiego Nowaka znaleźć, zwłaszcza że sytuacja miała miejsce na odludziu.
No i nie wiem co z telefonem w takim przypadku.

0

@Triv44 ciekawe ile z tych podium było na kacu :)

0

@AdiKingu96 Żeńskie Skoki dopiero się rozwijają.
Kto wie może za 10-15 lat będzie to największa zimowa dyscyplina.

0

@Xwowrak pobierz jakiegoś 2013 z neta i tyle :)

1

@Triv44 Małysz 00/01
To był gwałt na rywalach.

1

@Chwytliwy moja niestety nie lubi wspinaczek i muszę sobie innego towarzysza górskiego poszukać ;P

0

@Janiama dlatego wolę kebsa :)

0

@Chwytliwy żebyś się nie zdziwił :)

0

@Nigaki dzisiaj tylko porażka i znowu się zacznie xd

0

@Chwytliwy myślałeś o górach?

0

@damianex10 tak jak kolega wyżej napisał. Obejrzyj Wyspę Tajemnic to odjedziesz całkowicie. Jeszcze jakbyś był trochę spalony przy tym filmie to wgl ci się beret zryje :)

0

@msmsms ani trochę się nie zmienił od razu go poznałem :)

2

0

@IronSanHybrid a potem tacy ludzie ledwo 50 lat żyją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?