La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 2349 Culés

8

Mam wrażenie, ze ten sam mecz z Valverde na lawce, to by byl pojazd za brak efektywności i stworzenia zagrożenia. Kilka szybszych akcji Messi/Alba czyli cos co znamy od X lat. Fati prawie same straty, zero celnych strzalow. Ale wszyscy zadowoleni :) Owszem, nie jest to jakiś zly mecz w wykonaniu Barcelony, ale tutaj juz taki hurra optymizm jakby to byl nowy zespol.

1

@Qlewer O jeden głos rozsądku :D

0

@Qlewer cieszą minimalne zmiany, bo co można zmienić przez 5 dni?

0

@Qlewer hmm, no mnie akurat nie dziwi że inaczej oceniany jest taki mecz w wykonaniu drużyny po tygodniu pracy z trenerem, a inaczej po 2,5 roku.

0

@Qlewer dodam że rywalem jest Granada.

0

@Qlewer 0 celnych strzałów Ansu? Przynajmniej 2 strzały ze skrzydła które bronił bramkarz kolega chyba fan Valverde?

0

@jedrek7000 Ok, teraz mi sie przypomnial ten jeden plaski z początku meczu. Jak na mecz na Camp Nou z Granada to niezbyt zadowalajacy wynik.

0

@D10SLEO No właśnie, co? A czytajac wypowiedzi ludzi, to nowy trener nowa Barca. Wszystkie eady usuniete, talenty pilkarzy eksplodowaly i inne bajki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media