O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Piqué, Busi, Müller
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Reprezentacja Polski, FC Bayern, Liverpool
  • Barcelonie kibicuję od Lipca 2012

Statystyki

  • Dni w serwisie 1901
  • Liczba komentarzy 5682
  • Polecenia 25884

Komentarze

4

@barcafan9512 Z tego co wiem, łańcuch zarażeń wyglądał tak - nietoperz > łuskowiec > człowiek jedzący łuskowca. Więc ciężko to nazwać zarażeniem od nietoperza. Oficjalnie nie ma przypadku zarażenia się człowieka od zwierzęcia.

2

@Szicek10 Radziłabym jeszcze nie panikować, bo póki co nie ma dowodów, że zwierzęta mogą zarazić człowieka w drugą stronę. No chyba że ktoś zarażone zwierzę zje bez uprzedniej obróbki termicznej.

0

@Geble No niestety, bez szczepionki i lekarstw, wirusa można zabić tylko na dwa sposoby - izolując chorych, albo doprowadzając do sytuacji, gdy wszyscy są zarażeni. Dłuższa izolacja jest niemożliwa, bo jak nie z powodu wirusa, to ludzie zaczną umierać z głodu albo wyjdą na ulicę się buntować z powodu braku pracy. Oczywiście pozwolenie na to, by zarazić wszystkich i hospitalizować tylko tych wartych ratowania jest barbarzyńskie i raczej nikt do tego nie doprowadzi, ale za jakiś czas trzeba będzie powoli wracać do normalności. Włochy będą już pewnie w maju po największym okresie zachorowań, większość krajów zapewne też już będzie się do tego zbliżać, więc istnieje duża szansa, że wyleczeni i bardziej odporni ludzie stworzą tym samym odporność stadną, która jako jedyna jest w stanie powstrzymać wirusa i uniemożliwić mu szybkie rozprzestrzenianie się póki nie mamy szczepionki.

1

@koksik2700 Aż chyba spróbuję osiągnąć podobny efekt :D Bronienie bohatera przez npce, to nic nowego, bo policja w GTA robi tak już od czwórki, a członkowie gangu pomagają w San Andreas, ale pierwszy raz widzę zwykłego cywila w podobnej sytuacji :D

0

Te filmiki to złoto, sztuczna inteligencja w GTA zawsze śmieszy :D
https://youtu.be/PTUfBOULLnc

Zobacz wszystkie

130

To był sarkazm. Ludzie tutaj tak panikują z tym Miną, jakbyśmy mieli wpuścić na murawę co najmniej trzynastolatka.

124

Spoko, dla niego gwizdy na Bernabeu to symfonia :D

113

Cillessen po każdym trudnym, ale obronionym strzale ma minę takiego cwaniaczka, jakby chciał powiedzieć: Tylko na tyle cię stać?

108

Jak Messi dalej się będzie tak rozwijał, to kto wie, kto wie, może za rok będzie pierwsza trójka Złotej Piłki.

97

Nie dziwi mnie taka reakcja, jeśli naprawdę sprawcą był Szefuncio. Ktoś zaczepia Mashe, Pique czy Busiego? Whatever. Ktoś coś robi Messiemu? Pół składu z Pique na czele chce się bić. Niektórzy z drużyny chyba dalej widzą w Messim małego dzieciaczka, którego trzeba bronić za wszelką cenę. To nawet urocze :P