1

@MesQueUnClub_87 No ogólnie gość wybił się niesamowicie ostatnio. Brawa dla niego.

0

1

@kuz ogólnie jest wiele rzeczy do poprawy jeśli chodzi o linki, wklejanie różnych rzeczy, emotki czy błędy przy oznaczaniu użytkownika

0

Mam tak poj... przedmiot na studiach, że mdli mnie na samą myśl o zaglądaniu w notatki i chyba powoli szykuje się mentalnie na poprawkę xD kto też tak ma? Jak mnie wku... nauka regułek i terminów, których użyje dosłownie raz w życiu

0

@require Tak, oczywiście, nieuwaga, za szybko, źle kliknąłem w przycisk. Kilka tysięcy złotych miesięcznie.

0

@Deviler Wierzyć Kucharskiemu xDDD nie dziwię się, że wierzysz @Luciano99 że tym razem już wypłata będzie na czas.

0

@MesQueUnClub96 Dodi - ekspert wojskowy z 6C *oglądał ostatnio Rambo III*

1

@takisobiektos Mówi Milaniok xDDD

2

@Homeopata8989 Niech oni najpierw ogarną przepis na podstawie którego odjęli 15 punktów, bo takiego czegoś nadal nie ma, a karę wzieli z powietrza.

1

@Antimadridista_WR Dwa mecze z Czarnymi Wróblewo i Lubuszanin Trzcianka. Oba mecze niestety przegrali.

2

@Rewolucja123 Można po prostu nie psuć

0

A Fati to umie kopnąć do kolegi czy tylko przeciwników będzie obijał?

0

Wlazł 50-latek xD

4

Margot i Samara - sis from another mom
https://x.com/UCFasimetrico/status/1617097913292951552

0

@Kgorecki2500 Inaczej zachowywać się w burgerowni niż w macu? XDD vibe? O czym ty gadasz chłopie? Byłbyś idealnym targetem do badań marketingowych i uleganiu reklamie.

1

@Medium ZABOJSTWO LIRYCZNE

0

@IronSanHybrid Hahaha jak PO umyło ręce, jak Piłat. No i Lewica, zawsze pierwsza, jak trzeba coś zabrać.

2

@Deviler To jest psychofan drwala. Daj mu spokoj.

6

Co to jest: przecieka, nie mierzy temperatury i nie mieści się w du...
Radziecki termometr do pomiaru temperatury w du...

1

@Emhyr U mnie akurat chyba 2007-2008. Kiedyś dwie dychy trafiłem. No i wtedy się jadło raczej te małe paczki. W lato pod Scooby-Doo na Cartoon Network.

0

@Nazio87 To serial. Tu mowa o filmie z lat 90.

0

@Nazio87 A sceny z rębakiem nie widział?

2

@Colon wiem, że lubisz "Fargo"
Mogłoby się wydawać, że historia przedstawiona w "Fargo" w reżyserii braci Coen jest tak absurdalna, że nie może mieć związku z rzeczywistością i choć wstepna plansza głosząca, że przedstawione wydarzenia są prawdziwe okazała się żartem filmowców, to niektóre elementy produkcji zostały zaczerpniete z życia.
Pochodząca z Danii stewardesa Helle Nielsen wyszła w 1975 roku za Richarda Craftsa i przeniosła się wraz z nim do miejscowości Newton w stanie Conneticut. Mimo, że wkrótce ich rodzina powiększyła się o trójkę dzieci, Helle nie chciała przerywać dobrze płatnej pracy. W 1986 roku po kolejnym wylocie zaczęła podejrzewać męża o liczne romanse. Rozmowa telefoniczna między małżonkami była bardzo burzliwa, a Richard wyraznie był oburzony oskarżeniami żony. Kobieta zatrudniła więc prawnika, który miał przygotować papiery rozwodowe i prywatnego detektywa Keitha Mayo, który skrupulatnie śledził mężczyznę. W końcu podejrzenia stały się prawdą. Detektyw zrobił zdjęcia Richardowi i jego kochance, innej stewardesie, przed jej rezydencją w New Jersey.
18 listopada 1986 po długim locie z Frankfurtu, przyjaciele Helle podrzucili ją do domu w Newton. To był ostatni raz, gdy widziano kobietę żywą. Richard w kolejnych dniach przedstawiał różne wersje: Helle wyjechała do Danii, urządziła sobie wakacje na Kanarach z przyjacielem czy nie wie co się z nią dzieje, bo wyjechała w nieznanym kierunku. To zaniepokoiło znajomych stewardesy, gdyż kiedyś powiedziała jednemu z nich "jeśli coś mi się stanie, nie wierz w to, że był to wypadek". 1 grudnia zaginięcie zgłosił prywatny detektyw, lecz zostało to zignorowane. Policjanci nie wierzyli w związek Richarda ze zniknięciem małżonki, gdyż był on gliniarzem na pół etatu i wszyscy go dobrze znali na lokalnej komendzie. Mayo zaniepokojony sytuacją, 26 grudnia zgłosił sprawę do prokuratora hrabstwa, a sprawą zajęła się policja stanowa.
Zarządzono przeszukanie domu Craftsa. Znaleziono kawałki wycięte z dywanu w sypialni oraz duża plamę krwi na materacu. Dane z karty i rachunków mężczyzny ujawniły zakup piły łańcuchowej, pościeli, zamrażarki i wypożyczenie rębaka. Kluczowym świadkiem okazał się kierowca pługu śnieżnego, który w noc zniknięcia zauważył ciężarówkę z podpiętym rębakiem, zaparkowaną nieopodal jeziora Zoar. Zaprowadził on śledczych na miejsce. Odkrycie było makabryczne. Po Helle zostało tylko kilka zębów, paznokci, kilka kawałków kości oraz ślady krwi i blond włosy. W wodzie znaleziono piłę łańcuchową z włosami wplątanymi w łańcuch.
Przebieg wypadków: Richard uderzył żonę tępym narzędziem kilka razy, następnie trzymał jej ciało w zamrażarce (której nigdy nie odnaleziono) przez kilka godzin, po czym pociął ciało na kawałki i wykorzystując intensywne opady śniegu, udał się po zmroku nad jezioro, by tam przepuścić fragmenty ciała kobiety przez rębak.
Richard Crafts, mimo bezprecedensowego przypadku, w którym brakowało ciała ofiary (pierwszy taki przypadek w stanie Connecticut) został skazany w 1989 roku na 50 lat więzienia.

1

Są 4 seriale w których nigdy nie pomijałem czołówki. GOT, True Detective, BCS, Z Archiwum X.

0

@IronSanHybrid Women ☕️

1

@Kidd Bo tam dochodzą jakieś sprawy przy kontraktowaniu piłkarzy. Najbardziej prawdopodobne jest podtrzymanie ujemnych punktów. Tam nie było aż takich przekrętów, by degradować klub, zakaz pucharów czy odbieranie scudetto, co śmiesznejsze, z czasów których nie dotyczy postępowanie. Skojarzenia z calciopoli też nietrafne, bo tam dosłownie ustawiano mecze, co miało bezpośredni wpływ na sprawy sportowe. Tu tego nie ma.

2

@GeneralXavi @Kidd @HighestInTheRoom @Kamilos84 dokładnie tak jest. Ziliani nie ma żadnej rzetelności. Jak umarł Vialli to wyciągnął sprawy związane z dopingiem. Na ten moment toczy się postępowanie czy wgl powinny być odjęte punktu, bo 1. wtedy by trzeba ukarać też inne kluby 2. Nie było dotychczas przepisu dotyczącego plusvalensy. Taki przepis ma dopiero powstać. Tyle.

29

Goretzka z Wybrzeża Kości Słoniowej xDDDDD
https://x.com/thexdeaf/status/1620328686083010560

0

@takisobiektos Jeszcze akcją 2+1?

Media

Sonda

Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?