La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

Nucim hity Sentina, lecgou:
-Twoja koleżanka lubi abu dabi a ja lubię kiedy mówi do mnie tatuażyk tatuażyk tatuażyk zobaczysz coś się stanie to nie za plecami
-Sento big bos niech żyje król nie ten z marseille ale pije jak żul powiem jak jest
lubię alkohol piję tequile, więc dajcie mi sól
-Nie będzie w peel drugiego jak mnie chcieli mnie dobić jak konkurencje głośno się śmiali gdy było źle ale wróciłem i robię co chcę
-Ile hajsu tutaj trzeba by zakryć te blizny o takich ludziach jak nas w stanach kręcą filmy nie myślę już o rolkach marzą mi się wille
-Lato w marbelli pod klubem mirasz zielone oczy anioła twarz myślę że umrę nie wiem czy to przez hasz ale ona mnie kręci mieszanka tylu ras
-Krótka piłka wódka w litrach budzi we mnie złe emocje a dalej karmie złego wilka cała cegła bryła jest fisz skejl z nigerii to fleks
-Nie chciałem być jak inni zawsze chciałem być gangsta oni się czują winni niedługo najdzie zemsta

1

@Medium ZABOJSTWO LIRYCZNE

0

0

@ranger3120 Gdybyś słuchał Sentino nie musiałbyś pytać jak obejść bana na tinderze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?