0

Nie chcę otwierać kolejnej dyskusji, ale:
-czosnkowy uwielbiam
-musztarda do szynki ew. hambuksów.

4

Nie sądziłem, że otworzę dyskusje pytaniem o ketchup. Może założę jakieś oddzielne forum :D ?
Btw. Dzięki za pomoc, muszę spróbować tego 'tomatini'. :D

0

krul szwabów
leżę
XDDDDDDDDDDDDDD

0

madero? ujdzie ;>

0

Tak, to racja, łowicz sie wpierniczył chyba, inne maszyny, ludzie, pomidory.

7

Jest pompowany przez wszystkie media, PO już jest trupem, więc znaleźli sobie nowego Ryśka. Partia Petru jest kontynuacją polityki PO a ubaw jest z niego, bo wszędzie go pokazują, w każdych stacjach i stronach internetowych.

1

też nie jadłem ;/ aż tyle mnie ominęło ?

0

Najlepszy ketchup? Włocławek? Heinza nie jadłem, podobno dobry :D Pudliszki jakiś dziwny, okej, ale bez szału.

0

"MSN vs Mertesacker... pff easy"
// Kanonierzy.com

0

Niewygodny rywal, ale każdy inny wynik niż nasz pewny awans będzie klęską. Patrząc na to co Bayern z nimi u siebie zrobił.

0

W Nyonie XDD
"szwajcarski Lyon" :D Ktoś kawy z rana nie wypił

0

tak frajersko jak my to pkt i tak nie stracą ;>

1

2 miejsce jak najbardziej w zasięgu.

0

Gdzie ta nasza "wielka forma" ? :) Deportivo u siebie...

0

Patrząc na to co dzieje się dookoła Realu to Perezowi smarowidło się skończyło, więc Gent raczej nie trafią xD Barca-Arsenal.

8

Munir musiałby chyba strzelić bramkę w finale LM w 90 minucie, z woleja, z połowy boiska, żeby odzyskać szacunek i zaufanie :D

0

Nie no, Leo fatalnie dziś ;/

1

Trzeba było zabić mecz a nie się bawić.

0

Rakitić to kłoda... po prostu kłoda

4

Bakkali, ten kozak z fify ? :D

0

Messi dość przeciętnie dziś ;/

1

Spalony był XDDD

0

W końcu, w końcu !!! jazda :D

0

chyba szrot-liście .

0

ale niedosyt na razie :(

1

Mam nadzieję, że Real wygra, bo jeszcze grubego zwolnią, a to będzie zła wiadomość.

3

Szybko się z potrójną koroną pożegnali. Chociaż patrząc na formę to mogliby się nawet brewką nie otrzeć o żaden puchar.

12

"Jemu kanapka zawsze spada masłem do dołu" ktoś grubego podsumował XD

12

Zawsze jeden oklep twarzy od Barcelony mniej. Gruby to taktyk, sprytniejszy niż każdy myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?