2

Za chwile United z Chelsea, na ten moment to chyba nie może być ciekawe spotkanie ;/

2

„Dwie godziny dzieliły Beníteza od West Hamu”



To tak jakby West Ham spóźnił się na samolot, który się ostatecznie rozbił xD

3

Oby nie... My sobie poradzimy i tak, dojdzie Arda, ale on się musi rozwijać a skoro idzie mu tak dobrze to po co to psuć ;x

0

Jeszcze śpicie? :C

0

Szczerze to nie oglądam meczów Villareal, czy ktoś obeznany jest w stanie odpowiedzieć czy Denis Suarez ma szanse w przyszłości zasilić 1 drużynę? Czy on ma taki potencjał?

1

Donnie Brasco, genialny film w dodatku na faktach.
Coś by obejrzał jeszcze :C Noc młoda...

1

Nie tylko selekcjonowanie składu jest obowiązkiem trenera. Z resztą, Mou miał racje- on jest specjalistą od porażek.

8

do 4 razy sztuka, po raz 4 czas zapukać xD

1

Jak się ma Wengera na ławce to wszystko się może zdarzyć.

3

City ograli i już myśleli, że są królami życia, że piłka nie ma przed nimi tajemnic xD a tu klops feralna 4 wraca

8

Był. Bartra krycie spalił...

0

3:0. hahahah Wenger- specjalista od porażek.

2

23

Ja zadam drugie, kto to Aj Lee?

0

Haha mina Koemana mi sie przypomniała, jak święci wygrywali 8:0 w zeszłym sezonie :D

https://pbs.twimg.com/media/B0Pm63fCAAAQ6S7.jpg

1

Jak liga angielska musiala obnizyc poziom, zeby Arsenal był faworytem do tytułu XDD

0


ale to byłoby piękne! :D

5

Haha "Lovren- człowiek meblościanka"

0

Ani na jednego ani na drugiego nie mamy pieniędzy. Było w jakimś artykule. ;/

5

Po co Vidala sprowadzaliśmy? :D

0

ale Pep będzie miał opcji :D City, United, Chelsea

0

Tzw. Boxing day. Tradycja w W.Brytanii

2

Trzeba też pamiętać o czasach, kiedy Real zdobywał mistrza tylko dlatego, że ich kibicem był gen. Franco.

0

Boxing day zawsze był gwarancją goli. Manchester van Gaala chyba zmieni ten trend XDD

0

Mimo wszystko mam do Niego szacunek. Fajny obrazek.

http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_36230.jpg?0

5

Barca Enrique jest bardziej uniwersalna. Zdecydowanie. Guardiola wprowadził coś nowego, co ciężko było pokonać innym drużynom. Enrique musiał to ulepszyć i ulepszył. Nie mała w tym zasługa Neymara i Suareza.

2

Uwielbiam tę stronę :D Wśród tysięcy osób ludzi na forum można poczuć się wątkowym, Wesołych Świąt.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?