1

Matju ratował, bo Alves spieprzył podanie...

0

Soldado zaczes jak typowy Cygan ;d

0

Dlaczego on nie podał?

75

Czytają FcBarca, to pewnie te hejty na komentatorów Eleven też czytali XDD

1

Może Di Natale ? 38 latek tylko

0

W końcu, doczekałem się ;)

2

Zgadza się .

0

Celta nas ograła więc już nie musi trzymać formy, złapią dopiero przed rundą rewanżową

3

liderem? kwestia wielu, wielu lat ;D

0

Kimentarz, haha :D

0

Jaki ten Robben jest słaby :D Najsłabsze ogniwo w tym Bayernie.,

0

Gorszych ogórków u siebie mamy niż Stuttgart xD

2

Jeszcze odnośnie Bayernu to nie wiem o co chodzi ludziom, którzy twierdza że na zimę ich formą będzie weryfikowana. Rok temu w LM grali dobrze, przypominam że męczyliśmy się z nimi na CN masakrycznie do momentu gdy geniusz Leo nie przesądził i musieli się trochę otworzyć i wtedy dostali 2 kolejne. Na Allianz Arena przegraliśmy,

1

D.Costa vs Alves.. jakoś mi się to nie kalkuluję na ten moment

1

Szczególnie z naszą formą. Im później tym lepiej.

0

klan ..

0

Tytoń wyciąga setki lewego, szkoda że inni mu strzelają -.-

4

100 zł? Kurs jest taki że jak Barca wygra to ze 110 dostaniesz hah

0

Ten skład oznacza tyle, że albo Iniesta zagra na skrzydle albo szefu ćwiczy 4-4-2 na klasyk, bo Messi nie zdąży.

0

Ciężko powiedzieć jakimi są ludźmi. Media kreują różne wizerunki

2

Wszystkie oczy skierowane na Neymara...

0

Trzeba ich orać po 5-0, niech wiedzą na jakim są poziomie i im się znudzi gwizdanie.

4

Chciałem wykorzystać dużą ilość osób obecnych, by rozgłosić wesołą nowinę.

26

Komentarz usunięty

7

Najlepszego gracza to na boisku dziś nie ma :)

2

Lepiej Busquetsa niż Maradone

0

Fenomenalna piłka Daniego Alvesa.

0

heh masakra, no :D

0

Znowu S.O.S na trybunach słyszałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?