8

To bardzo dziwny sezon a nie minęła nawet połowa...
-Mistrz polski w strefie spadkowej
-Chelsea w dole tabeli
-3 drużyna na mundialu nie awansowała na Euro
- EKSPLOZJA FORMY ROBERTO
- Arsenal wiceliderem

o czymś zapomniałem?

4

Roberto w nieprawdopodobnej formie i to w momencie kiedy bardzo tego potrzebujemy.

8

Mój ulubieniec w rozgrzewce, niech łapie formę na Real.

0

Haha przypomniałem sobie jak broniłeś kiedyś Alvesa i ktoś zasugerował że Ty jesteś Alvesem xD No nic, tak mi się tylko przypomniało, z komentarzem się zgadzam.

0

Chodziło im raczej o samą trójkę a nie poszczególne miejsca w tej trójce.

0

Niech patrzą póki za darmo

33

Munir zgasł... żeby zgasnąć trzeba się pierw zapalić

1

Po co nam karne ?! ?!

4

Pele to stary pierdziel, nie może się pogodzić, że jego czas minął. W dodatku ma przerośnięte ego.

7

Hahahaha, wyjdź, sprawdzian z pszyry w poniedziałek

0

Walenie głową w mur.

3

on ma 1.70 cm i jest za niski dla nas? XD

0

Gerard 'Andrea Pirlo' Pique.

3

mirinda, chrupki i chleb z pasztetem, jazda jazda

7

Matju i Pique na środku, czyli gola tracimy na pewno. Kwestia ile strzelimy.

0

3;1 !!! BrawOOOO!

0

COUTINHOOOOOOOO!!!

0

Jakby u nas na stronie tego podczas meczu nie było:)

0

nie ;d

1

Rocky Balboa zawsze spoko

2:0 dla nas

2

Jaki Coutinho do Barcy jak my pieniędzy nie mamy XDD

2

COutinho w swoim stylu ;d

9

Jak on wiecznie kontuzjowany jest ;>

0

Chelsea 1:0 ;) szkoda

0

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, niestety.

3

"SZacun, że się przyznał"... ludzie, nie wiem czy wiecie, ale za przyznanie się do winy i nie utrudnianie postępowania kara jest raczej niższa, przekalkulował, że szanse na wybronienie są małe, więc skapitulował... ;/

0

2 mecze zawieszenia ( TYLKO!) to świetna wiadomość, bo była mowa nawet o 4.

0

Mundial bez Argentyny? Bardzo prawdopodobne :DD

4

Pozwolę sobie zacytować pewnego użytkownika z innej strony
"-Simeone mówi o tym że liga może być układana pod Real.
-Terminarz; drogą LOSOWANIA dostajemy wszystkie teoretycznie najgorsze wyjazdy(Real, Atletico, Bilbao, Sevilla, Valencia) w rundzie jesiennej, gdy mamy nadal zakaz rejestracji. Szansę że drogą losowania akurat te 5 najgorszych wyjazdów jest w tej rundzie to... 1/32, ledwo ponad 3%.
-Od początku ligi nie przyznano nam aż 7 ewidentnych karnych. Nie mówię tu o jakimś na siłę dopatrywaniu się lekkiego popchnięcia czy kontaktu, kosy prosto w nogi i często sędzia był świetnie ustawiony i doskonale widział sytuacje(jeśli nie, jest też liniowy i ten podbramkowy).
-I wisienka na torcie: do prokuratury zostaje złożony wniosek przez sędziego liniowego że wywierane są na niego naciski by sędziować pod Real i przeciw Barcelonie."

1

No cóż padaka niesamowita, miejmy nadzieje na jakieś 2:1, żeby Leo się nie musiał wstydzić na trybunach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?