Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
To bardzo dziwny sezon a nie minęła nawet połowa...
-Mistrz polski w strefie spadkowej
-Chelsea w dole tabeli
-3 drużyna na mundialu nie awansowała na Euro
- EKSPLOZJA FORMY ROBERTO
- Arsenal wiceliderem
o czymś zapomniałem?
4
Roberto w nieprawdopodobnej formie i to w momencie kiedy bardzo tego potrzebujemy.
8
Mój ulubieniec w rozgrzewce, niech łapie formę na Real.
0
Haha przypomniałem sobie jak broniłeś kiedyś Alvesa i ktoś zasugerował że Ty jesteś Alvesem xD No nic, tak mi się tylko przypomniało, z komentarzem się zgadzam.
0
Chodziło im raczej o samą trójkę a nie poszczególne miejsca w tej trójce.
0
Niech patrzą póki za darmo
33
Munir zgasł... żeby zgasnąć trzeba się pierw zapalić
1
Po co nam karne ?! ?!
4
Pele to stary pierdziel, nie może się pogodzić, że jego czas minął. W dodatku ma przerośnięte ego.
7
Hahahaha, wyjdź, sprawdzian z pszyry w poniedziałek
0
Walenie głową w mur.
3
on ma 1.70 cm i jest za niski dla nas? XD
0
Gerard 'Andrea Pirlo' Pique.
3
mirinda, chrupki i chleb z pasztetem, jazda jazda
7
Matju i Pique na środku, czyli gola tracimy na pewno. Kwestia ile strzelimy.
0
3;1 !!! BrawOOOO!
0
COUTINHOOOOOOOO!!!
0
Jakby u nas na stronie tego podczas meczu nie było:)
0
nie ;d
1
Rocky Balboa zawsze spoko
2:0 dla nas
2
Jaki Coutinho do Barcy jak my pieniędzy nie mamy XDD
2
COutinho w swoim stylu ;d
9
Jak on wiecznie kontuzjowany jest ;>
0
Chelsea 1:0 ;) szkoda
0
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, niestety.
3
"SZacun, że się przyznał"... ludzie, nie wiem czy wiecie, ale za przyznanie się do winy i nie utrudnianie postępowania kara jest raczej niższa, przekalkulował, że szanse na wybronienie są małe, więc skapitulował... ;/
0
2 mecze zawieszenia ( TYLKO!) to świetna wiadomość, bo była mowa nawet o 4.
0
Mundial bez Argentyny? Bardzo prawdopodobne :DD
4
Pozwolę sobie zacytować pewnego użytkownika z innej strony
"-Simeone mówi o tym że liga może być układana pod Real.
-Terminarz; drogą LOSOWANIA dostajemy wszystkie teoretycznie najgorsze wyjazdy(Real, Atletico, Bilbao, Sevilla, Valencia) w rundzie jesiennej, gdy mamy nadal zakaz rejestracji. Szansę że drogą losowania akurat te 5 najgorszych wyjazdów jest w tej rundzie to... 1/32, ledwo ponad 3%.
-Od początku ligi nie przyznano nam aż 7 ewidentnych karnych. Nie mówię tu o jakimś na siłę dopatrywaniu się lekkiego popchnięcia czy kontaktu, kosy prosto w nogi i często sędzia był świetnie ustawiony i doskonale widział sytuacje(jeśli nie, jest też liniowy i ten podbramkowy).
-I wisienka na torcie: do prokuratury zostaje złożony wniosek przez sędziego liniowego że wywierane są na niego naciski by sędziować pod Real i przeciw Barcelonie."
1
No cóż padaka niesamowita, miejmy nadzieje na jakieś 2:1, żeby Leo się nie musiał wstydzić na trybunach