Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bez przesady... przed maturą stres był znacznie mniejszy
1
Bezstronni, ale znając życie hejtowani będą i tak za wszystko.
1
Enrique był bardzo krytykowany za pomijanie Martina w swoich planach, ale wychodzi na to że miał racje.
0
Na kwejku się nie sugerowałem, tylko na dosyć wiarygodnej stronie na FB.
61
"Wybaczanie terrorystom należy do Boga, ja ich do niego odsyłam"
Vladimir Putin
Świetny cytat.
0
Te 3:2 co sędziował- coś pięknego :>
18
"Cionek dzisiaj nic dobrego nie pokazał, ale nie popełniał żadnych błędów. Solidny wystep." Marcin Żewłakow.
0
13
4
Po co on zamknął granice? Oni mają ich u siebie, całe miliony.
3
Ich trzeba potraktować bronią atomową a nie tolerancją.
4
"to za Syrię" "Allah jest wielki" - takie okrzyki lecą
0
Póki co żadnej informacji o pochodzeniu terrorystów. Myślę, że to kwestia czasu. ;) Sami są sobie winni.
1
Od 2 lat żaden piłkarz Barcy nie był piłkarzem miesiąca w Hiszpanii, rozumiecie to?
0
Dobrze, że przeczytałem całą wypowiedź, nieco rozjaśnia sytuację.
0
Wróci do zdrowia to mógłby przy okazji wrócić do formy.
0
Mnie śmieszy .
0
Bravo na wszystkich frontach :D
36
"Mam nadzieję, że w Klasyku zagra Carvajal, nawet bez rytmu meczowego. Neymar to wkręci Danilo tak w ziemię, że wyskoczy z drugiej strony półkuli zmieskiej ;/ "
// RM.pl XD
3
Na wypożyczenie- czemu nie, niech gra, nabiera doświadczenia.
0
OOOO MMMM GGGGG!
0
Trafiłeś w dziesiątkę.
0
Zamurowali się jak ogórki więc mogą mieć pretensję do siebie.
2
Z dzisiejszą bramką Neymar ma 9 czy 10 w lidze?
0
Jest szansa na odskoczenie Ceerowi
0
Cóż za platfus Suareza :D
0
Teraz byle bez kartki, bo będzie katastrofa w GD
0
NEYMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR!
0
Nie wpadnie dziś, ;///
0
Szkoda słów, oglądaj mecz.