Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Albo obejrzyj 1 połowę i ubierz się do pracy. ;D
0
To tutaj dziś dyskutujemy o meczu? :> Witam
1
To nasze ustawienie to taktyka z Fify UT 'pod główki' XD
0
Ja tam nic przeciwko sponsorowaniu Barcelony przez Katarczyków nie mam, ale pod warunkiem, że to będą wielkie pieniądze, takie jak na klub o tej marce przystało.
0
Te 2:2 z Milanem to słynna bramka Alexandre Pato :D
6
Zobaczyli jak to jest być liderem i starczy. Nie dla psa kiełbas :D
1
REal 27 strzałów XDD
0
Bramka dla Realu to kwestia czasu
0
Komentarz usunięty
1
Ta... a potem nawroty jak było z udem. Bezsens.
0
TVN jest niewiarygodna. Strasznie przeżarty mózg trzeba już mieć, by sądzić inaczej.
39
No nic, trzeba włączyć Fife i wyrównać rachunki. Dobranoc.
0
Taki bug, czasami tak jest. :D
19
-Polska przegrywa z Włochami
-Barca rozbita w pył
-Real prawdopodobnie liderem
- Nieoficjalnie- Arda nie zostanie zarejestrowany
Dzienniczku, to nie był dobry dzień.
0
Mało śmieszne, mistrz przegrywa pierw 0;4 z BIlbao a teraz 0;3, kompromitacja.
0
Benzema 1;0, Real liderem
0
Wyłączam to, nie dam rady tego dokończyć
1
Przydałby się Robert. 5-2 zawsze lepsze niż 0;2
0
Powinno być 3:0. Celta okradziona z gola.
0
To nie jego wina, że Celta nas gwałci. :>
0
Wcześniej też graliśmy piach, ale chociaż wyniki były ;/
0
Niestety ale to prawda ;/ Żadnego bardzo dobrego meczu w tym sezonie nie zagraliśmy jeszcze
0
Rakitić chociaż tyle strat nie zaliczał ;/
0
Czyli jednak 'Sztejgen' :) Dobrze, że się z Nich nie nabijałem.
0
Nie uwaga Nollito tylko Mallenco.. najgorszy arbiter świata
0
Ciężko będzie wygrać tego seta... oby wszystko na marne nie poszło :C
0
Jak z Celtą tak zagramy to... to niedobrze
2
A ten drugi
- sorry, to ja.
2
Enrique
- Halo? Sprawdźcie czy Busi się już przebrał
0
Casillas w formie uszami to łapał