3

Albo obejrzyj 1 połowę i ubierz się do pracy. ;D

0

To tutaj dziś dyskutujemy o meczu? :> Witam

1

To nasze ustawienie to taktyka z Fify UT 'pod główki' XD

0

Ja tam nic przeciwko sponsorowaniu Barcelony przez Katarczyków nie mam, ale pod warunkiem, że to będą wielkie pieniądze, takie jak na klub o tej marce przystało.

0

Te 2:2 z Milanem to słynna bramka Alexandre Pato :D

6

Zobaczyli jak to jest być liderem i starczy. Nie dla psa kiełbas :D

1

REal 27 strzałów XDD

0

Bramka dla Realu to kwestia czasu

0

Komentarz usunięty

1

Ta... a potem nawroty jak było z udem. Bezsens.

0

TVN jest niewiarygodna. Strasznie przeżarty mózg trzeba już mieć, by sądzić inaczej.

39

No nic, trzeba włączyć Fife i wyrównać rachunki. Dobranoc.

0

Taki bug, czasami tak jest. :D

19

-Polska przegrywa z Włochami
-Barca rozbita w pył
-Real prawdopodobnie liderem
- Nieoficjalnie- Arda nie zostanie zarejestrowany

Dzienniczku, to nie był dobry dzień.

0

Mało śmieszne, mistrz przegrywa pierw 0;4 z BIlbao a teraz 0;3, kompromitacja.

0

Benzema 1;0, Real liderem

0

Wyłączam to, nie dam rady tego dokończyć

1

Przydałby się Robert. 5-2 zawsze lepsze niż 0;2

0

Powinno być 3:0. Celta okradziona z gola.

0

To nie jego wina, że Celta nas gwałci. :>

0

Wcześniej też graliśmy piach, ale chociaż wyniki były ;/

0

Niestety ale to prawda ;/ Żadnego bardzo dobrego meczu w tym sezonie nie zagraliśmy jeszcze

0

Rakitić chociaż tyle strat nie zaliczał ;/

0

Czyli jednak 'Sztejgen' :) Dobrze, że się z Nich nie nabijałem.

0

Nie uwaga Nollito tylko Mallenco.. najgorszy arbiter świata

0

Ciężko będzie wygrać tego seta... oby wszystko na marne nie poszło :C

0

Jak z Celtą tak zagramy to... to niedobrze

2

A ten drugi
- sorry, to ja.

2

Enrique

- Halo? Sprawdźcie czy Busi się już przebrał

0

Casillas w formie uszami to łapał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?