Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha, jakiś Janusz przekrzyczał wszystkich
0
Borek komentarze czyta :) kolejny w naszych progach
0
Jeśli w takim stylu jak ta akcja to nie wstyd.
2
Może przyjmijmy tych uchodźców... Jakiś Mohamed na prawą obronę się trafi ;/
0
" Strzał po gwizdku Ozila? Żółta kartka, wręcz pomarańczowa" -Robin Van Persie.
5
Gdyby Muller urodził się 90 lat wcześniej nie byłby piłkarzem tylko oficerem SS
... albo gestapo
1
A za co go lubić? :D
7
Dobra chłopaki to ja już będę leciał...
6
Pomyslalem ze szkoda chlopa, ale jak zobaczylem ze to Muller to ' mogles mocniej Maciej'
3
A teraz na chwilkę wyłączamy głośniki.
0
Aleź my Kovacica lubimy, ale to nie zmienia faktu, że gra słabo póki co :D
0
"Dzisiaj inna pogoda niż 41 lat temu"
Ciekawe co jakiś amator pomyślał słysząc taki tekst na wjazda
0
"Potwierdził się czarny scenariusz i przypuszczenia dziennikarzy" - tak to się powinno zaczynać.
2
Cillessen karnych to bronić nie umie
0
Nie przepadam za Holendrami, ale grali fajną piłkę na Mundialu :D Posypali się chłopaki. 5-1 z Hiszpanią to był majstersztyk.
1
Łysy kontuzja :D Ale jaja jak Holendrzy na ME nie awansują
0
Nad czym? Nie wiedziałem że gra póki świetnej okazji nie spieprzył.
1
Kovacić, nie Rakitić. Ja tak usłyszałem przynajmniej
1
Kovacić jakie zero XD
1
Neymar nie dokończył treningu na zgrupowaniu... źle się dzieje
22
Adriano już niestety nie daje żadnej pewności, bardzo słabo gra w obronie, niech Bóg na Roberto w opiece :D
3
Ten 2 komentator taki wieczny pesymista :D
0
Tutaj jeszcze Leo ma coś do powiedzenia.
7
Hahaha Ronaldo " Nie, kur... ja tu nie wytrzymie"
3
Giggs spał z żoną brata- to gorsze, zdecydowanie.
3
"slaby Arsenal' a kiedy oni ostatnio mocni byli?
0
Człowiek usterka :D
11
"najlepsi piłkarze na świecie grają w La Liga'
Reklama tej stacji Eleven, mi tam pasuję :D
1
Gdyby nie to, że są z TVN to nawet by pokibicował
0
Patrząc na dzisiejszy występ Rooneya i w ogóle jego mecze ligowe to przez te 2 dni LvG może jeszcze jakiś transfer wyczarować