1

Lewa strona leży i kwiczy, oby Messi i Suarez byli w formie

17

Chcesz zepsuć klimat tej strony? dzięki temu ona żyję, na inne nie ma sensu wchodzić bo wieje nudą.

0

Dużo więcej zarobili z transferów niż wydali na zawodników, sprawdzaj dokładniej informacje. 200 mln? Skąd ty to wziąłeś
@no może nie dużo więcej, bo Falcao był na wypożyczeniu, ale to nie zmienia faktu ze nie są na duzym minusie

42

"spójrzcie na Barcelonę, tam mają Neymara, Messiego, Suareza
spójrzcie na Chelsea tam mają Hazarda, Oscara, Williana - i tu juz chyba trochę przesadził" XDD

4

Z ostatniej chwili: Włosi mistrzami świata, pokonali oni Francję w rzutach karnych.

29

120 tyś funtów pozwala jakoś przeżyć od pierwszego do pierwszego XDD

1

I tak to powinno wyglądać, to potencjalnym kupcom powinno zależeć, nie nam

0

Messi ma też włoski paszport, więc jak się pospieszy to jeszcze w 2016 sobie pyknie na ME :D

1

TO były WUWUZELE

1

Apropos Romka Kołtonia, polecam obejrzeć, masakra

0

o 13/14 im chodziło, tu ich usprawiedliwiam

1

Dla mnie bardzo ładne, jestem pozytywnie zaskoczony mimo zerwania z tradycją.

2

Ale w jego miejsce oczywiście broni Claudio BRavo, hahahah Kołtoń to mój mistrz od dzis

1

Ter Stegen hahahahaha

0

ŁOoooooooooooooooo!!

6

Matematyka matematyką, ale mnie na polskim uczyli, że po wg kropki nie stawiamy.

0

Roberto ma perspektywę?

1

Bracia Golec na meczu?

2

Widziałem CIe :)
żartowałem

40

Pisiont siedem meczów
pisiont osiem bramek

4

DObrze ze do Ajaxu nie przeszedl bo by co innego zaczal palic

0

Jedyne co taki grajek może zrobić przy popisach Neymara :D troche go szkoda nawet

0

Setka ...

0

Liczę na jakies zwycięstwo bo póki co ten presezon to katastrofa

0

byc zmiennikiem Roberto.. da się wgl gorzej? NIe licząc Douglasa

1

Z Hello Darkness My Old Friend

0

Jaki jest sens organizować sparing i się na nim murować całkowicie?

0

Jedynie Rakitić i Suarez grają na swoim poziomie

1

Przecież to jest katastrofa jakaś...

0

Że gdzie zagra Roberto ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?