Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z drugiej strony to, że byli świetnymi piłkarzami nie znaczy, że wnoszą jakieś merytoryczne komentarze itd...
2
Czysto jak w rubryce bramek u Falcao
0
Balansu a nie bilansu...
Co za...
0
Boski Gonzalo :D To Bravo pewnie spadł kamień z serca
3
Messi gra dobrze- Leo jest wielki
Messi gra źle- Przy Martino jest nieswój, wina trenera
XDDD
3
Chcesz mi powiedzieć, że oglądasz wszystkie mecze PSG?
Nie wiem czy gracz jednego sezonu, to ocenię na koniec następnego :P
3
Pastore dobry grajek :D
3
A jak go zatrzymasz? No nie zatrzymasz.
9
NO jak się w niego strzela to może być ciężko, chyba że się uderzy jak Hulk to i Bravo i piłka do bramki wpadną.
0
Medel na 90 minut z klatki wyszedł, oby nie narozrabiał za dużo, bo karmy mu potem nie nasypia
1
Oni nie rozumieją, że przez te kaskaderskie pady na murawę mają większe szanse na złapanie kontuzji niż po faula przeciwnika
0
Jedynka mi śnieży, czo jest ;C
0
Włączyłem telewizor, świeeeetnie się zapowiada, Laskowski komentuję, meczy żywy, otwarty a tu Żewłakow z arytmią wyjeżdża.
0
Xaviemu sie w tryby wpieprza :D Będzie rywalizacja
0
Dobra wiadomość, ale nie jestem pewien czy będzie dostawał więcej szans niż w poprzednim sezonie ;/ wątpię w to.
1
Świetny piłkarz, tym bardziej szkoda, że będzie musiał ławe grzać
8
Świetna wiadomość ;)
7
Nie wiem kto decyduję o odwoływaniu sędziów, ale czuję, że Mallenco ma z nim romans.
30
Za ośmieszanie i brak szacunku dla przeciwnika, nie widzę w tym nic dziwnego.
0
Masche to bardziej prawdopodobne, że kartkę dostanie niż nie :D
1
Przez Silve to przede wszystkim przegrali :) On w siatkówkę chyba chciał pograć w pewnym momencie.
2
Podsumowanie tej Brazylii- słaba kadra, zero błysku, magii pomysłu.
2
Deja Vu :D
1
Sam Darek wystarcza w zupełności.
0
Przynajmniej coś wnosi, nie to co Żewłakow -merytoryczne kamikadze
0
Ostatnio był jednym z najlepszych na boisku.
0
Mirinda kapitan.
0
Tak, ale jednak jakieś podstawy trzeba mieć mimo wszystko. Chociaż trochę techniki i godziny treningów.
0
Haha, może dalej na dogrywkę czeka
0
Obyś miał rację.