0

Ja akurat gówno wiem, więc jak napisałem taki scenariusz to całkiem możliwe że będzie zupełnie inaczej.

5

Znając życie po dzisiejszym meczu Realu pojawią się komentarze, że strata jest już nie do odrobienia XD

4

CIężko po takiej połowie uwierzyć, że ten mecz jest do wygrania

0

Nie jest niczym nowym i nie jest niczym dobrym, biorąc pod uwagę pogrom w dwumeczu.

2

3:1 jest do odrobienia, ale jak się traci 3 bramki z klubem, o którym nawet nie wiedziałem to coś nie hallo

5

1

Borussia... RIP

2

Mou nie lubi zawodników Barcelony tak bardzo, że będzie ich kupował i posadzał na ławie

1

Czuję stratę do Realu na początku sezonu :C

5

Jeśli to prawda, że obraził czyjąś matkę to dla mnie może gnić na ławce do końca sezonu.

0

Po prostu nie wypada mu powiedzieć inaczej, ale przed snem już rozmyślał o podniesieniu pucharu.

6

legendarne 3 sezony Mou XD

0

Taki prawidłowy, że 1;0 na tablicy

0

Hahahah z czego on się cieszył XD

1

A Adriano z Athleticiem

1

Aguero, brawooo

1

Kibicuję Barcelonie od 2005

4;0? Bez przesady... :D Teraz bezwzględna wiara na topie, ale gdzie tu zdrowy rozsądek ?

2

"Barca skomplikowała sobie drogę.."

Jest jeszcze jakaś droga?

5

Więc to wciąż Guardiola będzie pamiętany jak zdobywca 6 pucharów

0


;/

4

Jaka remontada ludzie... to jest 4;0

0

CO on odpieprzył? Oni to specjalnie robią?

0

Rozumiem przegrać 3;0 z Atletico, ale z ATHLETIC ? Upadek...

0

Jeszcze w 10 będziemy kończyć -.-

0

Zdejmij tego człowieka... on miał juz tyle szans -.-

0

No to mogą murować, 2;0 to już lajt

0

Bez szans... żadnych

0

ten czlowiek piłki nie umie odegrać... chryste

0

Rakitić na 2 połowę, bo w ogóle odbioru w pomocy nie ma

0

Neuer& Stanković v2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?