Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja akurat gówno wiem, więc jak napisałem taki scenariusz to całkiem możliwe że będzie zupełnie inaczej.
5
Znając życie po dzisiejszym meczu Realu pojawią się komentarze, że strata jest już nie do odrobienia XD
4
CIężko po takiej połowie uwierzyć, że ten mecz jest do wygrania
0
Nie jest niczym nowym i nie jest niczym dobrym, biorąc pod uwagę pogrom w dwumeczu.
2
3:1 jest do odrobienia, ale jak się traci 3 bramki z klubem, o którym nawet nie wiedziałem to coś nie hallo
5
Swoją drogą:
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_30855.png?1
1
Borussia... RIP
2
Mou nie lubi zawodników Barcelony tak bardzo, że będzie ich kupował i posadzał na ławie
1
Czuję stratę do Realu na początku sezonu :C
5
Jeśli to prawda, że obraził czyjąś matkę to dla mnie może gnić na ławce do końca sezonu.
0
Po prostu nie wypada mu powiedzieć inaczej, ale przed snem już rozmyślał o podniesieniu pucharu.
6
legendarne 3 sezony Mou XD
0
Taki prawidłowy, że 1;0 na tablicy
0
Hahahah z czego on się cieszył XD
1
A Adriano z Athleticiem
1
Aguero, brawooo
1
Kibicuję Barcelonie od 2005
4;0? Bez przesady... :D Teraz bezwzględna wiara na topie, ale gdzie tu zdrowy rozsądek ?
2
"Barca skomplikowała sobie drogę.."
Jest jeszcze jakaś droga?
5
Więc to wciąż Guardiola będzie pamiętany jak zdobywca 6 pucharów
0
;/
4
Jaka remontada ludzie... to jest 4;0
0
CO on odpieprzył? Oni to specjalnie robią?
0
Rozumiem przegrać 3;0 z Atletico, ale z ATHLETIC ? Upadek...
0
Jeszcze w 10 będziemy kończyć -.-
0
Zdejmij tego człowieka... on miał juz tyle szans -.-
0
No to mogą murować, 2;0 to już lajt
0
Bez szans... żadnych
0
ten czlowiek piłki nie umie odegrać... chryste
0
Rakitić na 2 połowę, bo w ogóle odbioru w pomocy nie ma
0
Neuer& Stanković v2