Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto komentuję?
1
Poziom sędziowania dostosowany do poziomu całego tego turnieju.
Puchar Narodów Afryki w porównaniu z tym to jak kieliszek Porto z Amareną, niestety.
0
Martino do geniuszy trenerskich nie należy.
0
Te dzikusy to przyfarcą :C
0
Kolumbia to wygra.
0
O co Di Marii chodzi dzisiaj?
0
Hahahahaha
Benega
0
A Martino się Szpaka nasłuchał i czeka ze zmianami do dogrywki.
0
Baza dotarła do Szpaka- nie ma dogrywki!
Iborba XDD Uczeń chce przegonić mistrza
0
DI Maria gra dzisiaj swój mecz :D
0
W ogóle bym się nie zdziwił jakby Kolumbia awansowała.
1
Niech mu ktoś delikatnie wytłumaczy, że dogrywki nie będzie, żeby tam na jakiś zawał nie padł jak zobaczy co się będzie działo.
0
Darek w formie? Bo w 15 minucie mecz włączyłem ;d
0
Chciałbym tu jakoś usprawiedliwić Leo, ale... ;c
2
Szał zakupów trwa w Liverpoolu, ostatnio Firmino teraz Clyne.
14
http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201506/1435296886_by_McFly90.jpg?1435310744
I Ty możesz mieć swojego Ramosa!
0
Urusy dzikusy, Chile w półfinale.
1
Puchar Narodów Afryki był bardziej poukładany niż CA...
0
On gra w PSG... myślę, że na brak kasy narzekać nie może.
1
Urugwaj gra żałosną piłkę.
Chile chyba najbardziej poukładany zespół na CA, przynajmniej wśród tych, które oglądałem.
0
A czemu Cavani miałby nie grać? O.o
0
Leo mi wyszedł, nie żebym coś sugerował... :D
1
Dobry mecz Robinho, jeden z lepszych na boisku.
0
Co ten Firmino robi w kadrze? :D
5
Ja przejechałem pół boiska, trafiłem w słupek po czym usłyszałem tekst:
"No kolego, tak strzelając pomyśl może o zmianie zawodu"
:C
0
Jaką miał wpadkę Szpaku, bo dopiero włączyłem?
0
Di Maria biegł z piłką więc nie spodziewałem się bramki.
0
Chile ma drużynę, Brazylia nie. :D
1
Po raz kolejny przekonamy się, że Brazylia prócz Neymara nie ma obecnie żadnego światowej klasy piłkarza. Nie zdziwię się jak z grupy nie wyjdą.
Mam nadzieję, że wygra Argentyna.
0
Półfinał to Brazylii na ten moment nie grozi.