68

0

3 skasowanych w 45 minut. To jest prawdziwy rekord a nie jakies bramki w roku kalendarzowym

0

Mateusz co pojechał

3

Nie takie rzeczy na orlikach się wyczynia

3

Leo nie wstaje z murawy a wy sie z karnego cieszycie? Co z wami

0

Kij z karnym... Leo wstań:C

8

Ktoś tam pisał komentarz o Ostrołęce. Komentatorzy na niego odpowiedzieli. XD

2

Niektórzy zaraz Leo złotą piłkę odbiorą, haha xd

3

Lionel 'żelbetonowy kloc' Messi
jak to brzmi

3

Co dziś z Messim? xd

0

Już się zamurowali ;/ Spodziewałem się jednak czegoś innego

0

Gdzie ty Munira widzisz?

0

I tak będziemy, ale krótko, jutro nikt nie będzie pamiętał.

61

Roberto nic nie daje w ofensywie? Chyba na explorerze mecze z 2013 oglądasz

1

3 żeby przebić

1

Bartra znowu ława, jeden z łatwiejszym meczów i to u siebie...

Ściskam swoją głowę tak jak bomby atomowe :CC

0

żarcik na rozluźnienie przed meczem

0

raczej ta

2

Na 1 randce zabrał ją do KFC

0

Dobra, kawa i idziemy pograć w fife

1

Teraz zasłużony .

4

W angielskiej to potrafią pomylić zawodników i nie tego z boiska wyrzucić XD

1

nie czujesz jak rymujesz

2

To jest jednak wielki człowiek. Wiedział, że karny z kapelusza i przestrzelił :)
#Respect.

0

HAHAHAHAAHHAHAHHAHAHAHAHA

0

XDDDDDDDDDDDD
HAHAHAHAHAHA

0

BrumBrumBrumBrum... Bruma

6

Nie rozumiem jak można zestawiać tych 2 piłkarzy. To nie ten kaliber... Z Suarezem, Lewy - okej, ale nie z Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?