Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
68
0
3 skasowanych w 45 minut. To jest prawdziwy rekord a nie jakies bramki w roku kalendarzowym
0
Mateusz co pojechał
3
Nie takie rzeczy na orlikach się wyczynia
3
Leo nie wstaje z murawy a wy sie z karnego cieszycie? Co z wami
0
Kij z karnym... Leo wstań:C
8
Ktoś tam pisał komentarz o Ostrołęce. Komentatorzy na niego odpowiedzieli. XD
2
Niektórzy zaraz Leo złotą piłkę odbiorą, haha xd
3
Lionel 'żelbetonowy kloc' Messi
jak to brzmi
3
Co dziś z Messim? xd
0
Już się zamurowali ;/ Spodziewałem się jednak czegoś innego
0
Gdzie ty Munira widzisz?
0
I tak będziemy, ale krótko, jutro nikt nie będzie pamiętał.
61
Roberto nic nie daje w ofensywie? Chyba na explorerze mecze z 2013 oglądasz
1
3 żeby przebić
1
Bartra znowu ława, jeden z łatwiejszym meczów i to u siebie...
Ściskam swoją głowę tak jak bomby atomowe :CC
0
żarcik na rozluźnienie przed meczem
3
jest i on
http://static.fangol.pl/content/a/d/b/adbf66a1420dd7254d1eba679d4afa91-554.jpg
0
raczej ta
3
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-z-dzihadystami-muzulmanie-wysmiewaja-apel-kalifa,606820.html
pozamiatane
2
Na 1 randce zabrał ją do KFC
0
Dobra, kawa i idziemy pograć w fife
1
Teraz zasłużony .
4
W angielskiej to potrafią pomylić zawodników i nie tego z boiska wyrzucić XD
1
nie czujesz jak rymujesz
2
To jest jednak wielki człowiek. Wiedział, że karny z kapelusza i przestrzelił :)
#Respect.
0
HAHAHAHAAHHAHAHHAHAHAHAHA
0
XDDDDDDDDDDDD
HAHAHAHAHAHA
0
BrumBrumBrumBrum... Bruma
6
Nie rozumiem jak można zestawiać tych 2 piłkarzy. To nie ten kaliber... Z Suarezem, Lewy - okej, ale nie z Leo.