5

Mam nadzieję, że transfer Denisa Suareza nie wypali. To kłoda pod jego nogi, jego kariera stanie.
W sumie to raczej nie potrzeba wielkich wzmocnień.

0

zazwyczaj co 4
"Do 2007 turniej rozgrywano w różnych cyklach: co roku, co dwa lub trzy lata. Często wręcz cykl nie był ustalony."

0

"Ibis Sport Club, brazylijski klub grający w jednej z lig regionalnych, zaproponował kontrakt... Jose Mourinho. I mimo, że jest to żart w ramach hiszpańskiego odpowiednika Prima aprilis, to jednak coś w tym jest.

Otóż Ibis SC to ekipa, która w połowie lat 80-tych zaliczyła 55 meczów bez zwycięstwa z rzędu, czym ustanowiła rekord świata."

~Futbolove.

Btw. Co my wiemy o rekordach XD

0

'dajecie' ? xd a od kiedy ja tu bany daję

0

Ja dostałem bana na rocznice konta, nie ma nic gorszego xD Ale za głupotę się płaci, lipa.

3

Od 2 lutego, w kinach!

0

Jakie typy na dziś?
Co sądzicie o tym 'ultimatum' dla Benka?

1

fajny avatar ;|

0

spoko, Paweł.

8

Co sądzicie o komentatorach Eleven? Z początku byłem negatywnie do nich nastawiony, ale coraz bardziej mnie przekonują.

0

A kogo te 'oczka' obchodzą? Jakieś nagrody są za to? :> Dalszej części zdania nie komentuję, ochłoń.

16

Fala frustracji po remisie na bardzo trudnym obiekcie. W dodatku 1 miejsce w tabeli.

Jak czują się kibice Realu, Manchesteru, CHELSEA ?
XD

1

Nic nowego nie napisałaś, napisało to 500 osób przed Tobą, łatwy chwyt na 'łapki'

0

Podziwiam piłkarzy, że wytrzymują ten poziom sędziowania. W niektórych państwach ten pan mógłby ze stadionu nie wyjechać.

0

Super się nowy rok zaczyna.... ;/

0

Nie wiem jak takiego korniszona można dać na mecz derbowy. Mam nadzieję, że zamknął sobie drogę do ważniejszych meczów,

0

Ta setka Suareza... nie wybaczę sobie tego ;CC

4

Hahaa dalej cisną Jamesa

0

Ich styl to brak stylu

0

Jaka ładna pani... co ona robi w takim towarzystwie?

0

Akcja na wagę 3 pkt, jaka lipa ;/

10

Murarze, rzeźnicy i cwaniacy. Nie ma gorszej drużyny.

0

Połowa do zapomnienia, oby spuchli po przerwie.

0

Wiedziałem, że coś o Jamesie będzie

0

W polskiej B klasie konstruują lepsze akcję niż Ci rzeźnicy ;/

0

Oszczędni technicznie są to agresją muszą nadrobić

0

Chciałbym, żeby Neymar był tu tyle co Messi, co najmniej.

0

Póki co to tu składnych akcji wgl nie ma :D

0

Mam nadzieje, że gra nie bedzie toczyła się w środku pola, bo piłki nie widać XDDD

0

Derby mają swoje prawa, może dlatego są takie ciekawe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?