Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam nadzieję, że transfer Denisa Suareza nie wypali. To kłoda pod jego nogi, jego kariera stanie.
W sumie to raczej nie potrzeba wielkich wzmocnień.
0
zazwyczaj co 4
"Do 2007 turniej rozgrywano w różnych cyklach: co roku, co dwa lub trzy lata. Często wręcz cykl nie był ustalony."
0
"Ibis Sport Club, brazylijski klub grający w jednej z lig regionalnych, zaproponował kontrakt... Jose Mourinho. I mimo, że jest to żart w ramach hiszpańskiego odpowiednika Prima aprilis, to jednak coś w tym jest.
Otóż Ibis SC to ekipa, która w połowie lat 80-tych zaliczyła 55 meczów bez zwycięstwa z rzędu, czym ustanowiła rekord świata."
~Futbolove.
Btw. Co my wiemy o rekordach XD
0
'dajecie' ? xd a od kiedy ja tu bany daję
0
Ja dostałem bana na rocznice konta, nie ma nic gorszego xD Ale za głupotę się płaci, lipa.
3
Od 2 lutego, w kinach!
0
Jakie typy na dziś?
Co sądzicie o tym 'ultimatum' dla Benka?
1
fajny avatar ;|
0
spoko, Paweł.
8
Co sądzicie o komentatorach Eleven? Z początku byłem negatywnie do nich nastawiony, ale coraz bardziej mnie przekonują.
0
A kogo te 'oczka' obchodzą? Jakieś nagrody są za to? :> Dalszej części zdania nie komentuję, ochłoń.
16
Fala frustracji po remisie na bardzo trudnym obiekcie. W dodatku 1 miejsce w tabeli.
Jak czują się kibice Realu, Manchesteru, CHELSEA ?
XD
1
Nic nowego nie napisałaś, napisało to 500 osób przed Tobą, łatwy chwyt na 'łapki'
0
Podziwiam piłkarzy, że wytrzymują ten poziom sędziowania. W niektórych państwach ten pan mógłby ze stadionu nie wyjechać.
0
Super się nowy rok zaczyna.... ;/
0
Nie wiem jak takiego korniszona można dać na mecz derbowy. Mam nadzieję, że zamknął sobie drogę do ważniejszych meczów,
0
Ta setka Suareza... nie wybaczę sobie tego ;CC
4
Hahaa dalej cisną Jamesa
0
Ich styl to brak stylu
0
Jaka ładna pani... co ona robi w takim towarzystwie?
0
Akcja na wagę 3 pkt, jaka lipa ;/
10
Murarze, rzeźnicy i cwaniacy. Nie ma gorszej drużyny.
0
Połowa do zapomnienia, oby spuchli po przerwie.
0
Wiedziałem, że coś o Jamesie będzie
0
W polskiej B klasie konstruują lepsze akcję niż Ci rzeźnicy ;/
0
Oszczędni technicznie są to agresją muszą nadrobić
0
Chciałbym, żeby Neymar był tu tyle co Messi, co najmniej.
0
Póki co to tu składnych akcji wgl nie ma :D
0
Mam nadzieje, że gra nie bedzie toczyła się w środku pola, bo piłki nie widać XDDD
0
Derby mają swoje prawa, może dlatego są takie ciekawe.