Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Haha, może nie ta dyscyplina, ale to KLASYK!
https://pl-pl.facebook.com/zdzislaw.krecina/posts/581297241928702
6
No cóż..
"Wciąż mamy matematyczne szanse" :D
8
Tak, na znak chęci przystąpienia do Korony Kielce.
0
Niszczymy tymi zagrywkami...
1
Jakie te Niemki na trybunach są piękne XD
0
Wyjaśni mi ktoś, bo mało siaty oglądałem :D
Jak teraz wygramy z Niemcami to dostaniemy się do tego turnieju w Japonii i jak tamten turniej wygramy to jedziemy do Rio?
Ktoś coś wie? :D
3
"oto objawienie tego sezonu"
"drybling w stylu Leo Messiego"
Teraz to wszystko brzmi jak Sarkazm.
1
Nie czytałem niestety, ale słyszałem, że jedna z ciekawszych obok Ibry.
0
Nie tu, coś zlagowało.
11
"Jak dobrze pójdzie to nawet sesji nie będę miał"
XDDDDDD kisne
ja też, bo mnie nie dopuszczą
1
"Bilbao i Atleti u siebie"
dobrze napisał XDD
20
http://i1.ryjbuk.pl/d548fb28f2572e46cc45a9c83c31cb101cd02c62/sesja-jpg
mniej wiecej tak
1
Póki co do Atleti bliżej do tytułu niż Realowi :D
2
Przyznaj, że nawet nie chciało Ci się zagłębić w temacie a chcesz dyskutować.. ;/
to jest w ich sprawozdaniach finansowych a nie na stronach internetowych "pisowców"
1
Koszty organizacji akcji?
Woodstock?
Koszt promocji samej akcji?
kasa na fundusze inwestycyjne ( sami o tym napisali w sprawozdaniach finansowych)
Trzeba na to wziąć, trochę logiki ludzie ;C
0
Hah, jak to przeznacza całą kasę? A kto CI takich bzdur naopowiadał?
0
Dlaczego? To są jawne informacje.
1
Nie mam nic do WOŚP, ale wolę dać na Caritas, więcej z tego pójdzie do potrzebujących.
2
Nielsen był fenomenalny ;) Nie ma już takiego aktora, stworzonego do takich filmów
5
Wolałbym byś kierowała się do konkretnych osób, bo teksty typu "dzieciaczki się zebrały" są żałosne.
Swoją drogą ciekawa diagnoza, obyśmy w tym roku trypletu nie wygrali, bo poziom strony sięgnie dna.
0
Hah, Krystian się w Messiego bawi
5
Bez przesady, nawet nie wiem po co oceniać po 1 meczu.
W zasadzie po połowie.
2
Ta, ciekawe jak PK wygrają
0
A kto ma krytykować jak nie my XD dla zasady to jest
2
"nasrane Realem"
komentowanie meczów rywala nr 1/2 do tytułu to rzeczywiście dziwna sprawa xD
0
chyba nie sfrajerzą tego jak my ;d
0
1:0
pięknie się zaczyna...
0
Puste bramki 2:0 Suarez
0
Ależ Neymar ma odejście
0
Pierwsza asysta :D Brawo!