Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
11.07.2010 ? XD
3
są rzeczy na ziemi ktore sie filozjologom nie śniły
3
Stoke...
Liverpool ogrywa mocnych xd
2
Pato się dosyć szybko rozwija.
9
Odbiegając od tematów sportowych
Krytyk Putina,Władimir Pribyłowski, nie żyje. Ciało znaleziono w mieszkaniu w Moskwie. Przyczyna śmierci nieznana.
Tam to się bawią ;c
1
Zgadza się kolego, Piotr Bałtroczyk :D
36
wiecie co zdam w tej sesji?
pościel do akademika
( ͡° ͜ʖ ͡°)
35
Mam nadzieje, że jednak nie jako piłkarz :D
Bo jako piłkarz mógłby skończyć karierę tutaj.
14
Alves ma specyficzny charakter, piszę to co myśli i nie każdemu się to podoba. A czy on komplikuje stosunki z Realem? One zawsze będą skomplikowane :D
0
dla sceptyków
http://iv.pl/images/77461011072743980720.jpg
21
Internety
http://iv.pl/images/46254079938278462783.jpg
http://iv.pl/images/93808436454522695904.jpg
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Dzięki Krzysiek.
0
Macie link kto jak głosował? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Hahahahaha
2
Każdą perełkę spotkaną na ulicy doceniam :D uwierz
szczególnie w Polsce, gdzie ich nie brakuje
1
Nie jestem prawdziwym fanem :(
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_37076.jpg?0
19
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale zamazanie napisu z opaski Neya - Jesus to jest żenada, wstyd mi, że muszę żyć w takich czasach.
1
Ale co niektórych piecze :D
I dobrze, ma piec.
4
W życiu bym się nie spodziewał :D
2
To że Leo nie wygrał, nie znaczy, że ten Brazylijczyk nie zasłużył, ogar trochę.
2
Dobrali muzykę, nie ma co.
0
No i malinowo ;)
0
z rana? XDDD
7
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_37022.jpg?0
spoko zdjęcie
2
14 maja - 5 czerwca.
0
To są tytuły od 1992, wejdz na stronę Man United, tam masz w całej historii.
0
United 13 tytułów? 20 razy wygrywali ligę.
2
Niemcy: Bayern Monachium 24
Włochy: Juventus Turyn 31
Hiszpania: Real Madryt 32
Francja: AS Saint-Étienne 10
Anglia: Manchester United 20
0
taaa, ale jedna już dziś, druga w maju
1
Ruski mają fajny hymn moim zdaniem.