Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heh James.. "kolega" xd
5
Zawieszenie, tyle w temacie .
0
nie "puki" tylko póki*
i komu ściska dupsko? nie widzę wysypu komentarzy -.-
1
2-3 osoby napisaly cos o grze Realu, ale oczywiście niektórzy piszą, że pół strony ma ból tyłka :) fajnie
4
http://www.meczyki.pl/bardzo_niesportowe_zachowanie,55472,filmik.html
jaka dzicz
3
5:0, widać że chce im się grać, gdy Zidane jest na ławce. Wcześniej chyba nie mieli dla kogo
0
ciężko ocenic Alena, bo Sporting tylko się broni...
1
to pytanie nie na miejscu xD
0
haha, to było głupie
2
Komentarz usunięty
0
To jest ten moment w którym trzeba zadać sobie pytanie jaki jest rekord wygranej w La Liga.
0
" MIlner dośrodkowuje, piłka mija wszystkich w polu karnym"
XD uwielbiam gościa
0
Ronaldinho też piękny nie był ;>
0
United= 0:0 po 1 połowie
nie zmienia się nic w tej kwestii xd
0
przeważnie zaczynam jakimiś ogórami... dobrymi nie mam żadnej satysfakcji i za łatwo
2
Nie każdy ma skład na miarę Barcelony, weź to pod uwagę. Nie znaczy to, że trzeba w kółko powtarzać, że w każdym meczu gramy tak cudownie a w BPL to taka nuda...
1
maszyna to wywoływania śmiechu.
0
Milner to jest maszyna
1
Jakoś się nie nakręcam na derby Anglii. United=0:0 w pierwszej połowie.
2
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
do kibla nie wychodzcie bo wrocicie to moze byc po wszystkim xD
0
walnij drzemke 15 minut jeszcze ;d
0
skończyłem 1 strone referatu, jeszcze 7 :D
teraz zaczynam się uczyc, ale raczej do walki nie dociągne
1
TO macie jak się komuś nudzi, jeden z najlepszych odcinków o człowieku, o którym pewnie mało kto słyszał
1
wy serio na tego Szpilke czekacie?
2
http://www.cda.pl/video/1132929c
stary.. ;d
2
Do 5 bd czekał na walke a on w 1 rundzie przegra. xD
1
Zwyczajowo dolicza się mniej wiecej tyle, ile jest przerw w grze. W Hiszpanii nie wiem czemu zawsze 2-3 minuty, nawet jak Caicedo 15 minut leżał
4
Bakambu. Ten co mi w fifie truł o wyższą pensję. ;/
0
Shunsuke Nakamura
XD