0

heh James.. "kolega" xd

5

Zawieszenie, tyle w temacie .

0

nie "puki" tylko póki*
i komu ściska dupsko? nie widzę wysypu komentarzy -.-

1

2-3 osoby napisaly cos o grze Realu, ale oczywiście niektórzy piszą, że pół strony ma ból tyłka :) fajnie

3

5:0, widać że chce im się grać, gdy Zidane jest na ławce. Wcześniej chyba nie mieli dla kogo

0

ciężko ocenic Alena, bo Sporting tylko się broni...

1

to pytanie nie na miejscu xD

0

haha, to było głupie

2

Komentarz usunięty

0

To jest ten moment w którym trzeba zadać sobie pytanie jaki jest rekord wygranej w La Liga.

0

" MIlner dośrodkowuje, piłka mija wszystkich w polu karnym"
XD uwielbiam gościa

0

Ronaldinho też piękny nie był ;>

0

United= 0:0 po 1 połowie
nie zmienia się nic w tej kwestii xd

0

przeważnie zaczynam jakimiś ogórami... dobrymi nie mam żadnej satysfakcji i za łatwo

2

Nie każdy ma skład na miarę Barcelony, weź to pod uwagę. Nie znaczy to, że trzeba w kółko powtarzać, że w każdym meczu gramy tak cudownie a w BPL to taka nuda...

1

maszyna to wywoływania śmiechu.

0

Milner to jest maszyna

1

Jakoś się nie nakręcam na derby Anglii. United=0:0 w pierwszej połowie.

2

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

do kibla nie wychodzcie bo wrocicie to moze byc po wszystkim xD

0

walnij drzemke 15 minut jeszcze ;d

0

skończyłem 1 strone referatu, jeszcze 7 :D
teraz zaczynam się uczyc, ale raczej do walki nie dociągne

1

TO macie jak się komuś nudzi, jeden z najlepszych odcinków o człowieku, o którym pewnie mało kto słyszał

1

wy serio na tego Szpilke czekacie?

2

2

Do 5 bd czekał na walke a on w 1 rundzie przegra. xD

1

Zwyczajowo dolicza się mniej wiecej tyle, ile jest przerw w grze. W Hiszpanii nie wiem czemu zawsze 2-3 minuty, nawet jak Caicedo 15 minut leżał

4

Bakambu. Ten co mi w fifie truł o wyższą pensję. ;/

0

Shunsuke Nakamura
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?