Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Źle mnie zrozumiałeś, Suarez potrafi dużo spaprać, tzn dużo strzela, ale czasami potrzebuje do tego 2-3 dobrych okazji.
0
" przynajmniej jeżeli chodzi o skutecznośĆ" tak brzmiała reszta zdania
z tym się zgodzę, Suarez nie rozwala jeżeli chodzi o skuteczność.
2
Ależ go kryli zawzięcie, koszulki mu mało nie rozerwali
20
Nie wklejajcie tych zdjęć Ronaldo w swoich "spodniach" bo nie dojem tej pizzy dziś XD
7
Był spalony, nie znacie zasad a głupoty walicie aż oczy bolą.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Spalony_(pi%C5%82ka_no%C5%BCna)
miłej lektury.
3
Tradycyjnie, 1 bramka i wyłączam streama.
aaaa, no i jak wyrównają to odpalam znowu.
0
oryginał Pet Shop Boys- go west xD nieźle przerobili
6
Tak, jak Liverpoolu na mistrza Anglii ;///
0
fizycznie jeszcze nie gotowy
0
Człowiek wiecznie uśmiechnięty wchodzi
niczym miejscowi z Korei Północnej w telewizji państwowej
1
Oj z jeden taki by się znalazł :D
0
1:0 na stamfor bricz, Pedro może wejdzie
0
Więzadeł nie zerwał, to już jakiś pozytyw.
0
Zouma jakiegoś karata walnął... ojojoj ;/
1
Raczej nie ;d
1
spodziewałem się czegoś gorszego, na razie nie wygląda to tragicznie:D
5
Martial 20 lat, ale widać spokój w grze, dosyć poukładany chłopak, będą mieli pociechę z niego
0
Trzeba pamiętać, że to zawodnik dość 'szklany'. Jakoś odpowiednia na Barcelonę, ale co z tego jak może więcej przesiedzieć niż grać
21
Chelsea-United
z daleka śmierdzi remisem i to bezbramkowym
0
hahahah Arsenal... a do kuchni po picie poszedłem
34
Jak Suarez strzela gola to nie dlatego, że strzela tylko dlatego,. że bramkarz go puszcza
0
Alves mecz życia...
0
Ale objeżdżają Daniego, czuję, że Vidal na dłużej zawita w 1 składzie
0
"Takimi bramkami wygrywa się mistrzostwo" XD
1
"Jest młody i ma wielką chęć do gry. Jeśli coś mu nie wychodzi, to nie dlatego, że nie próbuje. Błędy można wybaczyć, ale przestać próbować - to jest niewybaczalne"
Ktoś bez googlowania byłby w stanie napisać kto wypowiedział te słowa i w odniesieniu do kogo? Jakoś zapadły mi w pamięć :D
3
David Trezeguet, Ruud Van Nistelrooy
2
ta baba,która na niego doniosła na prokuraturę z tego całego hejtstop czy jakos tak :D życzę jej, aby była zmuszona opuścić ten kraj w bardzo szybkim tempie... już ponad 20 tyś. udostępnień na fejsie jej facjaty, ścigać babsko :D
0
xDDDDDDDD Mariuszek
0
taaa.. nagroda będzie przyznana 2 zespołom xD
23
oni co tydzien maja taki mecz z Deportivo xD