3

Źle mnie zrozumiałeś, Suarez potrafi dużo spaprać, tzn dużo strzela, ale czasami potrzebuje do tego 2-3 dobrych okazji.

0

" przynajmniej jeżeli chodzi o skutecznośĆ" tak brzmiała reszta zdania

z tym się zgodzę, Suarez nie rozwala jeżeli chodzi o skuteczność.

2

Ależ go kryli zawzięcie, koszulki mu mało nie rozerwali

20

Nie wklejajcie tych zdjęć Ronaldo w swoich "spodniach" bo nie dojem tej pizzy dziś XD

7

Był spalony, nie znacie zasad a głupoty walicie aż oczy bolą.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Spalony_(pi%C5%82ka_no%C5%BCna)

miłej lektury.

3

Tradycyjnie, 1 bramka i wyłączam streama.
aaaa, no i jak wyrównają to odpalam znowu.

0

oryginał Pet Shop Boys- go west xD nieźle przerobili

6

Tak, jak Liverpoolu na mistrza Anglii ;///

0

fizycznie jeszcze nie gotowy

0

Człowiek wiecznie uśmiechnięty wchodzi

niczym miejscowi z Korei Północnej w telewizji państwowej

1

Oj z jeden taki by się znalazł :D

0

1:0 na stamfor bricz, Pedro może wejdzie

0

Więzadeł nie zerwał, to już jakiś pozytyw.

0

Zouma jakiegoś karata walnął... ojojoj ;/

1

Raczej nie ;d

1

spodziewałem się czegoś gorszego, na razie nie wygląda to tragicznie:D

5

Martial 20 lat, ale widać spokój w grze, dosyć poukładany chłopak, będą mieli pociechę z niego

0

Trzeba pamiętać, że to zawodnik dość 'szklany'. Jakoś odpowiednia na Barcelonę, ale co z tego jak może więcej przesiedzieć niż grać

21

Chelsea-United

z daleka śmierdzi remisem i to bezbramkowym

0

hahahah Arsenal... a do kuchni po picie poszedłem

34

Jak Suarez strzela gola to nie dlatego, że strzela tylko dlatego,. że bramkarz go puszcza

0

Alves mecz życia...

0

Ale objeżdżają Daniego, czuję, że Vidal na dłużej zawita w 1 składzie

0

"Takimi bramkami wygrywa się mistrzostwo" XD

1

"Jest młody i ma wielką chęć do gry. Jeśli coś mu nie wychodzi, to nie dlatego, że nie próbuje. Błędy można wybaczyć, ale przestać próbować - to jest niewybaczalne"

Ktoś bez googlowania byłby w stanie napisać kto wypowiedział te słowa i w odniesieniu do kogo? Jakoś zapadły mi w pamięć :D

3

David Trezeguet, Ruud Van Nistelrooy

2

ta baba,która na niego doniosła na prokuraturę z tego całego hejtstop czy jakos tak :D życzę jej, aby była zmuszona opuścić ten kraj w bardzo szybkim tempie... już ponad 20 tyś. udostępnień na fejsie jej facjaty, ścigać babsko :D

0

xDDDDDDDD Mariuszek

0

taaa.. nagroda będzie przyznana 2 zespołom xD

23

oni co tydzien maja taki mecz z Deportivo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?