1

zgadza się ;)

7

szukałem jeszcze jakis spoko zdjec, te chyba bije wszystkie ma łeb

https://qph.is.quoracdn.net/main-qimg-948dce9590cc1ad13b3468a3aaa384bc?convert_to_webp=true

trzymajcie xd

0

Oglądając takie mecze trzeba sobie zadać pytanie czy to aby nie jest najlepsza drużyna w historii piłki, mają do tego wszystko...

0

Hahaha, ja ich kocham :DD

3

Leo: A co ja gorszy?

xDDDDDDD

1

się dobrali, 2 śmieszków :DDD

2

nie jest

1

Słabo grał to zszedł-proste. Niech nie pajacuje.

1

CO XDDDD

0

przecież to jakas porazka...... ;/

0

Słaby dzień Neymara ;/

4

Widzę walka o 'najlepszego' piłkarza zacięta.

1

obaj grają spektakularny mecz

0

Współpraca Pique-Alves niczym Leo-Neymar z najlepszych dni

1

kto, Alves? on sam nie wie

0

Dani co czaruje xDDD

6

niestety nie :C

0

Z tak nieregularną grą to Liverpool o top4 moze sie nawet nie otrzeć rzęsą xD

0

Eriksen, gooool! :D

3

za mało jeszcze zarabia, hierarchia musi byc

0

Borubar by wyciągnął

2

Kane z karnego, 1:0 ! :D

3

Trzeba sobie umilić czas do tej 20:30, liczę na Tottków ;>

1

za 60 mln to sobie waciki możemy kupić xD PSG nie ma interesu, żeby go za tyle puścić.

4

to bardzo smutne co sie stalo ;c

0

liczę na zemstę i to brutalną:D

3

ajakmyślisz ?

0

Sandro ma klauzule 12, ale nawet Chiniole tyle za niego nie dadzą

3

za długo Arsenal ogladam, zeby wiedziec ze oni jeszcze moga to 0;3 przegrac xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?