Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bronią w 11 skurkowańce :D trzeba skontrować
0
i sie zamurują xd
0
To ciekawe :D Szczególnie Conte, przecież w tym roku Euro, czy mógłby tak szybko pożegnac sie z reprezentacją
2
Czyli mamy tak:
City, United, Chelsea
Sampaoli, Guardiola, Mou
połącz w pary xd
0
3 zł, żadna strata, kilka meczów dałem, 150 do wyjęcia :D ja sie nie bawie w jakies wielkie kwoty, dla zabawy stawiam
0
kurs na naszych był 1.57, skusiłem się. :D
0
no cóż.... ;/
0
też się zdarzyło... ja akurat przy czyszczeniu końcówki jak potem wkladalem z powrotem to za mocno wcisnąłem i pół baniaka mialem na 6 a pół na 5, potem juz jakos lepiej szlo, teraz wolę wydac te 15 zł xd
24
Cinek, nie przeginaj pały.
5
Alexandre Pato wraca do Europy. Fajnie będzie go znowu oglądać ;)
1
Chyba mamy drugiego finalistę.
1
Sterbik 2 metry
http://multimedia.pol.dk/archive/00514/VM_H_ndbold__Spansk_514985a.jpg
5
Hahaha słyszycie? Niemców było za dużo w ostatniej akcji meczu z Norwegami.
5
Ugalde, Aguinagalde :D
0
your choice
:D
5
Trzymamy kciuki za Hiszpanów, nie są w jakiejś rewelacyjnej formie, ale to ciągle Hiszpanie, więc czemu nie!
0
Niemcy rzucą i po zawodach ;/ szkoda
0
okres zawieszenia kary raczej obejmie 1 okienko, tak jak w przypadku Atletli i tak jak w naszym przypadku.
3
przeciez nam tez zawiesili... co za głupoty piszesz
0
Czemu Norwegowie nie rzucali.... :C
16
"Piękna sprawa! Jest wtorek, o 20:45 Ajax gra u siebie ligowy mecz z ekipą Heracles. Kilka godzin wcześniej, na Twitterze kobieta o imieniu Esther wysyła SOS szukając kogoś, kto wybiera się na mecz z oddalonego o 30 mil miasteczka Leiden, w którym mieszka Willem, 80-letni kibic Ajaksu, który na Amsterdam Arena pojawia się od sześćdziesięciu lat.
W tym momencie do gry wchodzi Ajax na swoim oficjalnym twitterowym koncie i informuje, że... własnie wysyła samochód po swojego wiernego fana!"
-Futbolove, fb.
0
za konto albo obstawianie w STS na necie biorą jakies dodatkowe opłaty?
2
Sevilla albo Celta w pojedynczym meczu... no trudno ;/
0
Nie podniosą się po takim ciosie.
0
top 3 komentarze oczywiście o Realu.. ;) już mnie to nawet nie śmieszy, to żałosne.
2
9 meczow obstawionych,
tylko barca-ath over 2.5 weszla
czlowiek bukmacher normalnie
0
Niemcy... no tak, jakby ten tydzien nie mogl byc do konca spierniczony.
1
Dokładnie taka, jak twoja.
Chociaż patrząc na formę Landina i Sterbika to nwm czy bym kogos tam nie wcisnął. Mimo, że to bramkarze
1
obczajcie na bocznego...
4 rzeczy widział na raz
1
Hiszpania przeorana przed Duńczyków w ME. Myślę, że to oni są faworytami do wygrania turnieju na ten moment.