Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pogbe to akurat mało kto tutaj chce ;D
0
Też mi się wydaje, że czeka ich marsz w dół tabeli ;/ Ale zobaczymy
0
Guidetti x2, Aspar, Orellana.
0
Nigdy nie narzekam na upały :D Taki mam organizm, że słabo reaguje na takie temperatury jak teraz
1
więc styczeń i połowa lutego :>
0
Styczeń i luty to chyba najgorsze miesiące ;c zimno, brak ligi mistrzów
5
https://i.ytimg.com/vi/68mxWPd7gkg/hqdefault.jpg
0
stara dobra premier league wraca
0
kontuzja mięśnia
2
Ten kontrakt Denisa nie może dojść do skutku.
Panowie, troche nas tu jest mozemy cos z tym zrobic xD
6
James za DG ? Mając dobrego Navasa? heh....
0
Mikel to jest zaprogramowany tylko na faul.
on by miał 2 przyciski na padzie, dzida do przodu i faul
1
Eriksen jaka lanca :V
http://www.meczyki.pl/piekny_gol_eriksena,55422,filmik.html
dobry grajek, czasami znika w meczu, ale technike ma
19
a po co puszczac 11 druzyne z 14 w tabeli xdddd
2
" very very christmas" XD
5
Nikt kto ma mózg nie wierzy w tą szopkę :D
Całą resztę po prostu oderwali od koryta.
33
http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2014/12/94e6ae6bab8965659d0183975602e087.jpg
XD
0
" te bany na Fcbarca to jest jaka porażka"
tak by to Zbigniew Stonoga skomentował :D
2
Ty żartownisiu Ty. :D
0
Po meczu, co teraz począć? ;c
0
wg realizatora jest remis...
2
pachnie frajerską porażką ;x
20
Prawdopodobnie ;v
2
"Serbowie przylecieli do Krakowa bez dwóch wielkich gwiazd: Momira Ilicia i Marko Vujina"
14
:(
http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_37200.jpg?0
4
Bronio nie dość, że podpisywał to jeszcze z błędami :)
3
Andrzej Duda
to się uda xd
0
I słusznie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
jego najlepsze akcje nie zmiescilyby sie w 9 minut
nice try!
7
Tak sobie w nocy chodzę po internetach... Wiedziałem, że Sir Alex Ferguson sporo wygrał z Manchesterem, ale to jest:
-13 mistrzostw Anglii ( ! )
- 2 ligi mistrzów 9 ( prócz tego 2x był w finale- oba wygrała Barcelona)
-5 pucharów Anglii
- 4 puchary ligi angielskiej
- Superpuchar Europy, puchar interkontynentalny, KMŚ
- kilka innych, krajowych pucharów
masakra