Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cesc jaka kurtałka ;D jak typowy Sasha z Rosji
1
Jasne, ale to jest spam, ciezko sie przez to przebic zeby cos sensownego znalezc xD
3
Co Wam dzisiaj z tymi sucharami? Jednemu odpowiedziałem, drugiemu, ale to nawet siły szkoda marnować. Jesteście na poważnej stronie a nie onecie, zachowujcie się.
0
tyle co Maradona
0
Ja rozumiem, że to La Rambla, ale są pewne granice.
4
nie rozumiem
22
Czekam, laptopa nie gaszę.
1
wiele takich telefonów słyszałem, ale ten chyba wygrał jednak
0
podaję hasło: okoń.
0
Ale za Arde lajków na fejsie od Turasów wpadnie
aż miło
9
3h uczenia
i wiem tyle co i wcześniej xd
0
Haha, jeszcze ta muzyka
1
ja akurat na 8 jutro, ale lubię tu w nocy posiedziec :D
3
Widzę stała ekipa w nocy tutaj :D
5
boczni dzisiaj
https://images.rapgenius.com/af3f1cb29e8ddf430d5e010ef6e54b5f.423x345x1.jpg
1
Może specjalnie ich nie dobjiają? Żeby mieli nadzieje i żeby znowu im je zabrać na ich stadionie :D
0
Z pola karnego nie wyjdą, zasłużyli na wszystko :D
3
Czarny scenariusz :D Leszek Ty rasisto jeden
76
Pamiętacie jak kiedyś była moda na teorie spiskową, że Messi jest nikim bez Iniesty i Xaviego?
Heh, śmiesznie to teraz brzmi. :D
11
Poprzeczka kurs 1.0 podobno
1
Mogą .
@albo cofam to, nie jestem pewien.
6
Już Arda buta grzeje.
0
Hahahaha 8-metrowy.
1
Orłowski jaki żartowniś :D
0
Ten aż posiwiał od współpracy z tymi rzeźnikami.
1
Komentatorzy w golfie... to jest poziom expert wygrzebać z tego trochę emocji ;)
0
Komentarz usunięty
3
http://static.goal.com/2456600/2456612_heroa.jpg
O, to zdjęcie samo się nasuwa jak widzę ostatnie wolne Messiego :D
25
Już wiemy po co spotkał się z Pirlo :)))))
0
bambusie, hahahaha