1

Cesc jaka kurtałka ;D jak typowy Sasha z Rosji

1

Jasne, ale to jest spam, ciezko sie przez to przebic zeby cos sensownego znalezc xD

3

Co Wam dzisiaj z tymi sucharami? Jednemu odpowiedziałem, drugiemu, ale to nawet siły szkoda marnować. Jesteście na poważnej stronie a nie onecie, zachowujcie się.

0

tyle co Maradona

0

Ja rozumiem, że to La Rambla, ale są pewne granice.

4

nie rozumiem

22

Czekam, laptopa nie gaszę.

1



wiele takich telefonów słyszałem, ale ten chyba wygrał jednak

0

podaję hasło: okoń.

0

Ale za Arde lajków na fejsie od Turasów wpadnie
aż miło

9

3h uczenia
i wiem tyle co i wcześniej xd

0

Haha, jeszcze ta muzyka

1

ja akurat na 8 jutro, ale lubię tu w nocy posiedziec :D

3

Widzę stała ekipa w nocy tutaj :D

1

Może specjalnie ich nie dobjiają? Żeby mieli nadzieje i żeby znowu im je zabrać na ich stadionie :D

0

Z pola karnego nie wyjdą, zasłużyli na wszystko :D

3

Czarny scenariusz :D Leszek Ty rasisto jeden

76

Pamiętacie jak kiedyś była moda na teorie spiskową, że Messi jest nikim bez Iniesty i Xaviego?
Heh, śmiesznie to teraz brzmi. :D

11

Poprzeczka kurs 1.0 podobno

1

Mogą .
@albo cofam to, nie jestem pewien.

6

Już Arda buta grzeje.

0

Hahahaha 8-metrowy.

1

Orłowski jaki żartowniś :D

0

Ten aż posiwiał od współpracy z tymi rzeźnikami.

1

Komentatorzy w golfie... to jest poziom expert wygrzebać z tego trochę emocji ;)

0

Komentarz usunięty

3

http://static.goal.com/2456600/2456612_heroa.jpg
O, to zdjęcie samo się nasuwa jak widzę ostatnie wolne Messiego :D

25

Już wiemy po co spotkał się z Pirlo :)))))

0

bambusie, hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?