1

Zgadza się :D Kaziu Deyna

0

po co szukac skoro mozna tutaj zapytac? zamiast jechac pol miasta do bucha dowiedzialem się nie wychodząc z domu....

0

w sts mam kupon, chyba wlasnie tak jak napisali jest ;d

0

Mecz piasta odwołali a mialem na kuponie... to teraz kupon do wywalenia czy bd sie liczyc ten mecz w innym terminie?

0

ale ciekawych meczów będzie :D masakra

8

Napisałeś, że taki stereotyp musiał powstać i ja się z tym całkowicie zgadzam. Skoro Barca gra tak atrakcyjny futbol i zarazem skuteczny to logiczne, że przyciągała i będzie przyciągać większą rzeszę sympatyków, z których część z nich stanie się kibicami, takimi prawdziwymi, na dobre i złe. Mam nadzieję, że gdy kiedyś będziemy w Primera w 37 kolejce za plecami Reali/Atleti , wykluczeni z LM i LE to spotkamy się w tym samym towarzystwie z nadzieją na lepszą przyszłość.



@ Tak apropos czytałem też forum kanonierów po meczu z nami i mimo przegranej to większość była dumna z zaprezentowanego poziomu jaki pokazała. To prawda, bo mecz na ES nie był na pewno meczem
jednostronnym jak to niektórzy przed spotkaniem zakładali. Kiedyś nie będzie tak kolorowo, kibicuje się barwom a nie pucharom i poszczególnym zawodnikom,ale klubowi, pamiętajcie o tym.

Vamos! :D

1

Ostatnio często śledzę fora sportowe, innych drużyn, fan page na fejsie i często w odniesieniu do Barcy zdarza mi się wyczytać zwrot "kibic sukcesu" Co o tym sądzicie? Od 11 lat jestem z Barceloną na dobre i złe i boli mnie takie stwierdzenie, naprawdę, trzeba się zastanowić co skłoniło daną osobę do oglądania, sympatyzowania a potem kibicowania danemu zespołowi. U mnie zadecydował przypadek, ale u innych czytelników fcbarca.com? Wiem, że już późno, ale czekam na opinie :D

3

To był potwornie wyrównany mecz, trzeba przyznać.

0

XDDDDDDDDDDDDDD hahaha

0

TW BOLEK? :D

10

34

Puyol go ogarnie, lajt.

0

Najgorsza jest zbyt duża pewność siebie. Jesteśmy faworytami, potencjał w ofensywie nieporównywalny, ale to jeszcze nic nie znaczy. Oby na Emirates rozpoczął się marsz po historyczną obronę LM, vamos! :D

4

Nie, nie. Do p. Szpakowskiego mam szacunek, to świetny komentator, ale na siłę próbują pokazać, że ciągle jest top 1 a od jakiegoś czasu już tak nie jest. "trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc"

1

Nie, nie przesadzam. Telekamery to ścierwo. TVP również.
Bądźmy poważni, nikt kiedyś nie komentował tak jak Szpakowski, ale jego czas minął, już na mundialu to było widać.

0

Telekamera dla komentatora - Dariusz Szpakowski

Nominowani: m.in Laskowski, Twarowski.

BUHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHA

Dobrze, że tego ścierwa od paru lat nie odpalam, teraz LM nie puszczają to już nawet meczów tam nie muszę oglądać.

0

Moim zdaniem tak, ale to moim. :D Oczywiście trzeba brać pod uwagę różnicę poziomów. Liga brazylijska

1

To oczywiste, że im więcej sukcesów tym więcej 'kibiców'. Strona spoko, więc pół internetów tu przesiaduje, dużo dzieci ale przecież nie trzeba czytać wszystkich wypocin xD

15

A wiesz co jest najlepsze? Że nikt CI nie każe tu siedzieć ;D

2

Dobra, jednak można oglądać dalej.

0

Dobra, starczy na dziś. Siema :D

0

XDDDDDDDDDDDD

0

ogórek, ogórek, zielony ma garniturek ;x

0

najlepszego? nic właśnie...

0

Ależ fenomenalne wykończenie piłkarza Malagi.

0

Nie tu, pomyłka.

0

tutaj remis, za tydzien remis i bailando :D

0

Nienawidzę takich meczów, mało miejsca do grania, dziurawa obrona ;/ pozornie łatwe 3 pkt a całkiem inaczej to wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?