0

Nie rozumiem, jak mówią, że jest jeszcze nadzieja to źle, jak FdJ powiedział, że ten sezon to porażka też źle. To co mają mówić? ????

0

Ludzie jaki mental? On po prostu powiedział prawdę...

7

Dać mu przyszły sezon, bo wtedy Xavi będzie przygotowywał drużynę od początku, a nie w połowie sezonu tak jak jest teraz. I może jak Xavi będzie miał cały presezon na przygotowanie to i FdJ na tym zyska. Dlatego nie pozbywałbym się jeszcze Frenkiego, bo on jeszcze odpali.

3

W Bayernie Frenkie szybko by się odbudował.

0

@sokot chociaż tyle dobrego...

0

No nic pozostało, walczyć o top 4 na koniec (to wręcz obowiązek), a nam pozostało wierzyć, że się to uda. A z drugiej strony jak patrzę ile ludzi na tej stronie tylko i wyłącznie narzeka, to się po prostu zrobiło śmieszne. Rozumiem, że niektórzy piłkarze nie są w formie, czasem można się zirytować, ale są tutaj osoby, które co każdy mecz piszą tylko negatywne komentarze, a nie dostrzegają żadnych pozytywnych aspektów. Dajmy czas Xaviemu i piłkarzom na odbudowę, i od przyszłego sezonu będzie lepiej. Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim. VeB!

10

Moim zdaniem po prostu FdJ powinien zostać, bo on zacznie grać to jest niemożliwe aby zaliczył tak potężny regres, trzeba dać mu czas i jeszcze raz czas jest najważniejszy.

4

@dawidw4 Zdecydowanie się zgadzam. Frankie powinien dostać szansę jako pivot, a po sezonie wyciągnąć wnioski czy się sprawdził czy też nie.

2

Moim zdaniem Frankie powinien teraz zająć miejsce Busiego, na defensywnym pomocniku. Trzeba dać mu szansę, bo tak szczerze poprzedni sezon miał dobry, a jego pierwszy sezon był neutralny, nie grał źle, ale cudów też nie było. Wniosek z tego taki, że Frankie ma po prostu zjazd formy, którą można odbudować, a wręcz jestem pewien, że do tego dojdzie. Dajmy mu czasu. A co do Busiego to myślę, że jego czas się po prostu skończył. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D VeB.

4

Niezły mecz w wykonaniu Barcy, spodziewałem się gorszego, lecz zostałem pozytywnie zaskoczony pomimo wyniku. No nic pozostaje czekać, bo to będzie, a nawet musi chodzić. VeB

2

FATI!!!!!!!!!!!

0

Szkoda frankiego jak patrzę co się z nim stało :(

1

W tym sezonie musimy zająć conajmniej 4 miejsce, i tyle bynajmniej ja nic więcej nie oczekuję w tym sezonie. Niech Xavi szlifuje automatyzmy, niech wrócą kontuzjowani i oby już więcej się nie wykruszali z gry. A w przyszłym zobaczymy co z tego będzie, wtedy będzie można powiedzieć więcej. Pozdrawiam VeB.

4

On ma dopiero 21 lat, dajmy mu szansę.

1

Zobaczył bym skład tego typu: Mats Alves Araujo Garcia Alba FdJ Gavi Pedri Dembele (jeśli odejdzie a przyjdzie Ferran Torres to wchodzi w miejsce Dembele, ewentualnie Abde) Depay Fati. Co sądzicie?

8

Może nie prezentują się najelpiej, ale gwizdać na własnych piłkarzy to jest duża przesada...

13

Pomoc z Gavim, Pedrim, FdJ czy Nico to będzie coś wielkiego. Parę słów o FdJ, nie rozumiem hejtu z nim związanego, oczywiście nie gra na swoim najwyższym poziomie, ale dajmy mu czas, ten chłopak nie mógł tak po prostu stracić umiejętności. Niech Xavi ogarnie ich mentalnie i fizycznie i będzie śmigało jak należy. A i jeszcze porównanie do Andre Gomesa to dla mnie jest totalnie śmieszne, gość wchodził i od pierwszych spotkań grał na zaciągniętym ręcznym, a Frenkie wszyscy wiedzą co potrafi i myślę, że jeszcze nie jeden co go teraz sprzedaje się lekko mówiąc zdziwi. Pozdrawiam i miłej reszty dnia :D.

0

@Przemas8411 Chodzi bardziej o kondycję :)

36

Poprawić drużynę fizycznie, naprawić mental, a wtedy zacznie to chodzić jak należy. Ten sezon zakończyć na conajmniej 4 miejscu, a od przyszłego po pełnym presezonie z Xavim możemy wydawać wstępne opinie, dajmy mu pracować. Bądźmy z drużyną na dobre i na złe. VeB!

1

@mikokarla Kibicem się jest a nie bywa.
VeB!

1

I dobrze lepiej "dmuchać na zimne".

14

FdJ on odpali jestem co do tego przekonany na 100%, ale tutaj problem tak naprawdę leży przy przygotowaniu fizycznym. Nie oszukujmy się Xavi w kilka tygodni nie zmieni tego co było zaniedbywane przez kilka sezonów. Pozdrawiam i miłego dnia.

0

Może i nie na temat artykułu ale chętnie w jakimś meczu zobaczyłbym pomoc
De Jong-Pedri-Puiq

0

@jamal00 Zgodzę się z tobą we wszystkim ale nie jest to wina 100% Koemana bo dostał trudną kadrę i robi co może to też trzeba uwzględnić.

0

@jamal00 Nie miałem na myśli młodych czy Messiego chodziło mi bardziej o takiego Busiego Pique czy Albe nie sprecyzowałem tego dokładnie. :D

0

@jamal00 Tylko że to nie wina Koeamana że im się nie chce tak było już wcześniej to już po prostu wypaleni piłkarze dlatego potrzeba zmian.

0

No nic po prostu czekać na przyszły sezon i zobaczyć co się wydarzy będzie nowy prezydent na 90% Laporta bynajmniej ja i tak jestem z Koeamana zadowolony bo na to co ma do dyspozycji wykonuje bardzo dobrą robotę a to już nie jego wina że Pique woli rękoma machać niż na grze się skupić czy taki Busquets po prostu jest już za wolny choć dzisiaj nie zagrał najgorzej o Lenglecie już nie wspomnę, podziękować wyżej wymienionym dorzucić do tego Braithwaitea, Umtiteigo może przyjdzie Garcia Koeman pogada z Laportą co dalej jak Messi zostanie to super a jeśli postanowi odejść to budować drużynę na takich postaciach jak Fati, Pedri, Puiq, Araujo czy De Jong. Ten sezon jest po prostu do dogrania VeB. ????

3

Lenglet i tyle co tu więcej pisać

Media