O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 1194
  • Liczba komentarzy 28
  • Polecenia 114

Komentarze

0

Nie rozumiem, jak mówią, że jest jeszcze nadzieja to źle, jak FdJ powiedział, że ten sezon to porażka też źle. To co mają mówić? ????

0

Ludzie jaki mental? On po prostu powiedział prawdę...

7

Dać mu przyszły sezon, bo wtedy Xavi będzie przygotowywał drużynę od początku, a nie w połowie sezonu tak jak jest teraz. I może jak Xavi będzie miał cały presezon na przygotowanie to i FdJ na tym zyska. Dlatego nie pozbywałbym się jeszcze Frenkiego, bo on jeszcze odpali.

3

W Bayernie Frenkie szybko by się odbudował.

0

@sokot chociaż tyle dobrego...

Zobacz wszystkie

36

Poprawić drużynę fizycznie, naprawić mental, a wtedy zacznie to chodzić jak należy. Ten sezon zakończyć na conajmniej 4 miejscu, a od przyszłego po pełnym presezonie z Xavim możemy wydawać wstępne opinie, dajmy mu pracować. Bądźmy z drużyną na dobre i na złe. VeB!

14

FdJ on odpali jestem co do tego przekonany na 100%, ale tutaj problem tak naprawdę leży przy przygotowaniu fizycznym. Nie oszukujmy się Xavi w kilka tygodni nie zmieni tego co było zaniedbywane przez kilka sezonów. Pozdrawiam i miłego dnia.

13

Pomoc z Gavim, Pedrim, FdJ czy Nico to będzie coś wielkiego. Parę słów o FdJ, nie rozumiem hejtu z nim związanego, oczywiście nie gra na swoim najwyższym poziomie, ale dajmy mu czas, ten chłopak nie mógł tak po prostu stracić umiejętności. Niech Xavi ogarnie ich mentalnie i fizycznie i będzie śmigało jak należy. A i jeszcze porównanie do Andre Gomesa to dla mnie jest totalnie śmieszne, gość wchodził i od pierwszych spotkań grał na zaciągniętym ręcznym, a Frenkie wszyscy wiedzą co potrafi i myślę, że jeszcze nie jeden co go teraz sprzedaje się lekko mówiąc zdziwi. Pozdrawiam i miłej reszty dnia :D.

10

Moim zdaniem po prostu FdJ powinien zostać, bo on zacznie grać to jest niemożliwe aby zaliczył tak potężny regres, trzeba dać mu czas i jeszcze raz czas jest najważniejszy.

8

Może nie prezentują się najelpiej, ale gwizdać na własnych piłkarzy to jest duża przesada...

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?