O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Messi, Xavi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 339
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 104

Komentarze

0

@sokot chociaż tyle dobrego...

0

No nic pozostało, walczyć o top 4 na koniec (to wręcz obowiązek), a nam pozostało wierzyć, że się to uda. A z drugiej strony jak patrzę ile ludzi na tej stronie tylko i wyłącznie narzeka, to się po prostu zrobiło śmieszne. Rozumiem, że niektórzy piłkarze nie są w formie, czasem można się zirytować, ale są tutaj osoby, które co każdy mecz piszą tylko negatywne komentarze, a nie dostrzegają żadnych pozytywnych aspektów. Dajmy czas Xaviemu i piłkarzom na odbudowę, i od przyszłego sezonu będzie lepiej. Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim. VeB!

10

Moim zdaniem po prostu FdJ powinien zostać, bo on zacznie grać to jest niemożliwe aby zaliczył tak potężny regres, trzeba dać mu czas i jeszcze raz czas jest najważniejszy.

4

@dawidw4 Zdecydowanie się zgadzam. Frankie powinien dostać szansę jako pivot, a po sezonie wyciągnąć wnioski czy się sprawdził czy też nie.

2

Moim zdaniem Frankie powinien teraz zająć miejsce Busiego, na defensywnym pomocniku. Trzeba dać mu szansę, bo tak szczerze poprzedni sezon miał dobry, a jego pierwszy sezon był neutralny, nie grał źle, ale cudów też nie było. Wniosek z tego taki, że Frankie ma po prostu zjazd formy, którą można odbudować, a wręcz jestem pewien, że do tego dojdzie. Dajmy mu czasu. A co do Busiego to myślę, że jego czas się po prostu skończył. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :D VeB.

Zobacz wszystkie

36

Poprawić drużynę fizycznie, naprawić mental, a wtedy zacznie to chodzić jak należy. Ten sezon zakończyć na conajmniej 4 miejscu, a od przyszłego po pełnym presezonie z Xavim możemy wydawać wstępne opinie, dajmy mu pracować. Bądźmy z drużyną na dobre i na złe. VeB!

14

FdJ on odpali jestem co do tego przekonany na 100%, ale tutaj problem tak naprawdę leży przy przygotowaniu fizycznym. Nie oszukujmy się Xavi w kilka tygodni nie zmieni tego co było zaniedbywane przez kilka sezonów. Pozdrawiam i miłego dnia.

13

Pomoc z Gavim, Pedrim, FdJ czy Nico to będzie coś wielkiego. Parę słów o FdJ, nie rozumiem hejtu z nim związanego, oczywiście nie gra na swoim najwyższym poziomie, ale dajmy mu czas, ten chłopak nie mógł tak po prostu stracić umiejętności. Niech Xavi ogarnie ich mentalnie i fizycznie i będzie śmigało jak należy. A i jeszcze porównanie do Andre Gomesa to dla mnie jest totalnie śmieszne, gość wchodził i od pierwszych spotkań grał na zaciągniętym ręcznym, a Frenkie wszyscy wiedzą co potrafi i myślę, że jeszcze nie jeden co go teraz sprzedaje się lekko mówiąc zdziwi. Pozdrawiam i miłej reszty dnia :D.

10

Moim zdaniem po prostu FdJ powinien zostać, bo on zacznie grać to jest niemożliwe aby zaliczył tak potężny regres, trzeba dać mu czas i jeszcze raz czas jest najważniejszy.

8

Może nie prezentują się najelpiej, ale gwizdać na własnych piłkarzy to jest duża przesada...