0

Buric to jest osobny temat, ale ja mam pytanie czy Lech w ogóle przyjechał do Szczecina. Wyglądają jakby mieli totalnie wyrąbane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

I to jest najbardziej denerwujące w tym okienku.

10

Wg Romero, nic się dzisiaj nie wydarzy (w kontekście Barcelony i transferów zapewne).
[neurophate]

0

Nie wyobrażam sobie. Napisałem tak dla żartu. Taka sytuacja nie mogłaby mieć miejsca.

9

Już nie wiedzą co wymyślać.

2

Może Sandecja byłaby chętna? Przyjechałby do Polski, zjadł lody i wrócił tam skąd przybył na wieść o tym, że trener Mroczkowski jest przeciwny.

8

Oprócz Tymbarka również:
Kubuś,Tymbark,Caprio,Tarczyn, DrWitt,Lubella,Malma,DecoMorreno,Cremona,Łowicz,Krakus,Kotlin, Plusssz
Nie zamierzam kupić w przyszłości jakiegokolwiek z tych produktów.

23

Na razie mamy Qexi Fichado. :D

2

Są różni ludzie. Nie widzę w tym nic złego, że ktoś przejmuje się sprawami klubu. Może nie widzą świata poza Barcą? To ich podejście i ty też nie masz na to wpływu, a właśnie się nimi przejąłeś.

17

Mają w kim wybierać na ławce...

11

Jeśli chciałbym napisać co o tym sądzę dostałbym bana na zawsze.


1

W nic nie uwierzę póki nie zobaczę Coutinho na CN w koszulce Barcy.

5

Taki jest rynek. Nic nie poradzisz. My musimy kupować, cena nie gra roli. Za mniejsze pieniądze to możesz dostać Paulinho.

16

Klopp próbuje zapobiec przejściu Coutinho do Barcelony. Nie mogę z tego. :D

https://x.com/messi10stats/status/895121310941978628

4

To jest żenada. Nie wiem jak można bronić tego obrzydlistwa.

1

Nie wiem czy zauważyłeś, ale te słowa są wzięte w cudzysłów. Zacytowali tutaj po prostu Daily Star.

4

Nic mnie tak nie denerwuje kiedy Real wygrywa, dlatego liczę że Barça wygra Superpuchar Hiszpanii.

0

Wygra. Gytkjær w ataku.

0

Kszczot drugi!

0

Wezmę sobie tą sugestię do serca.

1

Mam nadzieję, że pokażemy w niedzielę United jak należy zagrać w Superpucharze.

0

To samo pomyślałem. Mało profesjonalne. Dobiegnij najpierw, później się ciesz. Choćby z szacunku do rywali.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cristiano gra coś? Nie oglądam meczu, ale Mistrzostwa Świata w Londynie.

1

Weź przestań, jeszcze Bartek przeczyta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie chciał bym go mieć ze względu na prowadzoną przez nich politykę historyczną.

1

To samo pomyślałem. :D

0

Wiem, wiem. Niestety mój mózg nie zadziałał prawidłowo, stąd ten niezrozumiały komentarz. Wybiegłem trochę w przyszłość i zaproponowałem LOL, jeśli Barca zakontraktowałaby Dembele (Leo-Ousmane-Luis)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?