0

Myślałem, że ten Utrecht to nie wiadomo jak silna drużyna, a oni byli słabsi niż Haugesund. Jeśli Lech zagra swoją piłkę to na Bułgarskiej ich rozwali.

1

Cieszy zwycięstwo, ale druga połowa do zapomnienia. Dzięki za mecz, dobranoc.

1

Może gdyby Deulofeu mógł grać to gra wyglądałaby lepiej.

4

Cillesen dzisiaj jest pewnym punktem zespołu.

9

Sam nie wiem co dzisiaj gorsze. "Gra" Ardy czy "komentatorzy".

0

Ja też, nie mogę przestać się śmiać.

6

Fellainiemu korzenie odcięło.

0

Cilessen właśnie rozpoczął trening bramkarski.

18

Nie, no bez przesady. Grał solidnie, ale na pewno nie słabo.

2

Ardzie się chyba koszulki zlewają bo gra z nimi. :)

2

Już się bałem, że sobie Verma coś zrobił.

4

Chirurgiem Arda by nie był dobrym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Aż się El Classico przypomniało po tym jak ruszył teraz Roberto.

0

Ich grą nigdy nie da się nasycić, ale trzeba pamiętać że Valverde chce sprawdzić też innych piłkarzy.

1

Uwaga belgijskie szkło na boisku. Jestem ciekawy jak się zaprezentuje.

1

Oby to funkcjonowało równie dobrze podczas sezonu.

4

Powiedzmy sobie wprost. Żaden piłkarz nie będzie numerem jeden póki Messi nie zakończy kariery.

0

Można by dać szansę Grimaldo, a nie czekaj...

0

Przełomowe odkrycie, nie? :D

13

W tym turnieju żaden bramkarz któremu Neymar strzelił gola nie zachował czystego konta.

3

To są właśnie strzały Suareza. Piękne, szkoda że nie wpadło.

1

Też mi się wydaje, że moje porównanie jest niezłe.

2

Porównajcie sobie takiego Aleñę z Gomesem. Młody go zjada. Wierzę, że pod okiem Valverde jego rola w Barcelonie znacząco wzrośnie, a i sama gra będzie lepsza z meczu na mecz.

0

Aleña ma potencjał.

0

Ja nic nie słyszę, bo jak dowiedziałem się jakie osobistości komentują to spotkanie zdecydowałem się wyłączyć dźwięk.

1

Na razie świetny mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?