BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem, że ten Utrecht to nie wiadomo jak silna drużyna, a oni byli słabsi niż Haugesund. Jeśli Lech zagra swoją piłkę to na Bułgarskiej ich rozwali.
1
Cieszy zwycięstwo, ale druga połowa do zapomnienia. Dzięki za mecz, dobranoc.
1
Może gdyby Deulofeu mógł grać to gra wyglądałaby lepiej.
4
Cillesen dzisiaj jest pewnym punktem zespołu.
9
Sam nie wiem co dzisiaj gorsze. "Gra" Ardy czy "komentatorzy".
0
Ja też, nie mogę przestać się śmiać.
6
Fellainiemu korzenie odcięło.
0
Cilessen właśnie rozpoczął trening bramkarski.
18
Nie, no bez przesady. Grał solidnie, ale na pewno nie słabo.
2
Ardzie się chyba koszulki zlewają bo gra z nimi. :)
2
Już się bałem, że sobie Verma coś zrobił.
4
Chirurgiem Arda by nie był dobrym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Aż się El Classico przypomniało po tym jak ruszył teraz Roberto.
0
Ich grą nigdy nie da się nasycić, ale trzeba pamiętać że Valverde chce sprawdzić też innych piłkarzy.
1
Uwaga belgijskie szkło na boisku. Jestem ciekawy jak się zaprezentuje.
0
http://images.performgroup.com/di/library/goal_es/e7/bc/luis-enrique-barcelona-elche-copa-del-rey_1782pmub886e71mob9qgromx31.jpg?t=-881836774&w=620&h=430
1
Oby to funkcjonowało równie dobrze podczas sezonu.
1
http://sport.tvp.pl/33280075/pilka-nozna-turniej-mistrzow-fc-barcelona-manchester-united
2
http://static1.i-apteka.pl/pol_pl_Riposton-Alko-Reset-proszek-x-2-saszetki-50912_1.jpg
4
Powiedzmy sobie wprost. Żaden piłkarz nie będzie numerem jeden póki Messi nie zakończy kariery.
0
Można by dać szansę Grimaldo, a nie czekaj...
0
Przełomowe odkrycie, nie? :D
13
W tym turnieju żaden bramkarz któremu Neymar strzelił gola nie zachował czystego konta.
3
To są właśnie strzały Suareza. Piękne, szkoda że nie wpadło.
1
Też mi się wydaje, że moje porównanie jest niezłe.
2
Porównajcie sobie takiego Aleñę z Gomesem. Młody go zjada. Wierzę, że pod okiem Valverde jego rola w Barcelonie znacząco wzrośnie, a i sama gra będzie lepsza z meczu na mecz.
0
Aleña ma potencjał.
0
Ja nic nie słyszę, bo jak dowiedziałem się jakie osobistości komentują to spotkanie zdecydowałem się wyłączyć dźwięk.
1
Na razie świetny mecz.