0

Pewnie fake, ale bardzo udany bo akurat po tym Panu spodziewałbym się takiego tweeta.

0

Może jest tak, że Barça akceptuje pierwszy lepszy projekt który zaproponuje Nike, dlatego się specjalnie nie starają.

0

To mógłby być nasz Toni Kroos.

1

To zdjęcie jest magiczne. :o

0

Właśnie, mam to samo. Ilekroć oglądam mecze tych stołecznych drużyn widzę duże podobieństwo między nimi.

0

Wszystko prawda to co napisałeś, ale ja zamieniłbym Legia na Lech.

4

Lech Poznań ubiegł Legię i najprawdopodobniej Niklas Barkroth zagra w następnym sezonie przy Bułgarskiej.

5

Uwielbiam taki styl pisania. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gomez gra w Portugalii? Żewłakow profesjonalista.

3

Nie rozumiem jakim cudem może się nim interesować United czy Juve.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niesamowicie się ustawił i wykończył tą akcję Chicharito. Od zawsze podobał mi się styl jego gry.
Edit: Chociaż teraz się kopnął w czoło. :D

0

Meksyk nie postawił jakiś mega trudnych warunków.

2

Myślałem, że CR7 sobie achillesy pourywa w tej sytuacji, ale pięknie dograł.

0

"Ostra reakcja Argentyńczyka". Faktycznie, prawie ich pozabijał.

7

Gabriel do nas przyjdzie prędzej czy później, ale co do Marco się zgodzę.

1

Nie lubię takich ludzi. Okropny jest ten Donnarumma. Pokazał już jakie ma wartości kiedy w ostatniej chwili olał Inter i poszedł do Milanu.

10

Nie wiem co za sport uprawia człowiek udający bramkarza naszej reprezentacji.

1

Żeby sprowadzanie takich zawodników musiało wiązać się z takim ryzykiem...

0

Pieprzony geniusz bawi się w Maradonę. :D

1

Załóż sobie konto google, wrzuć na dysk i udostępnij.

3

Nie wygląda dobrze? Te korytarze na Camp Nou, twarze piłkarzy nie wyglądają dobrze? Moim zdaniem jest dobrze.

19

Może Verratti?

24

Jestem za. Mogłoby być bombowo.

3

Wysunięty napastnik.

5

Mam takie same odczucia. Facebook interpretuje słowo wolność we własny sposób.

0

Taki jest dzisiejszy rynek. Albo się do niego przystosujemy, albo zostaniemy w tyle tak jak Arsenal, który najchętniej kupowałby za 40 mln. Kiedyś ryzyko wiązało się z mniejszymi kwotami, ale nic nie zrobimy.

0

Jeśli chce przejść do klubu, który ma szansę wygrać Ligę Mistrzów to kierunek Anglia odpada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?