BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co tam się dzieje w tym Chorzowie?
31
Szanse Argentyny na awans wzrastają o 23% po zatrudnieniu Jorge.
0
Dzisiaj ktoś tu zamieszczał informację z "O Jogo", że Semedo ma być niedługo w Barcelonie. :/
edit:
Pomyliły mi się portugalskie dzienniki. To A Bola twierdzi, że Semedo zbliżył się do Barcelony.
1
Byłbym bardzo zadowolony gdyby Semedo do nas dołączył.
0
Nie wiem czemu, ale takie kulanie się nago przy fladze klubu uważam za małą profanację.
3
To jest właśnie chore. Dzięki za odpowiedź. Co do transferu Seriego, to myślę (skoro piszesz, że jest niezły), że warto wspomnieć słowa Monchiego, który mówił że we Francji stosunek jakości do ceny jest najlepszy ze wszystkich lig i warto kupować zawodników tam grających.
0
Oglądasz Ligue 1? Ja niestety nie, a jestem ciekawy czy te narzekania większości kibiców na transfer Seriego mają jakieś podstawy.
32
Niech składa to wotum. Czym prędzej tym lepiej dla całego klubu.
2
Z Enrique było to samo. Ktoś wrzucił niedawno artykuł napisany o LE po tym jak podpisał kontrakt. Tam też się "popisywali" znawcy futbolu.
0
Ja sobie zawsze zamawiam w środku lub pod koniec sezonu. Wtedy ceny są w porządku. ;)
0
Może Pobierowo?
0
Mi się bardzo podobają.
4
Xiaomi Redmi 3s, polecam. :)
1
Nie.
0
Korona strzeliła prawidłowo gola czy sędzia miał rację?
15
Pierwsza zmiana powinna dotyczyć zarządu.
1
Mam nadzieję, że koniec ery Enrique zwieńczony Pucharem Króla, będzie początkiem kolejnego wielkiego cyklu, który zapoczątkuje zdobycie Superpucharu w meczu przeciwko największemu rywalowi.
0
Widać dlaczego. :D
0
Mógł lutować na kastę Busi.
0
Witamy na pokładzie Aleix.
7
Uwaga! Messi jest wkurzony, zaraz kolejne bramki. :D
21
Ten Theo ma taki madrycki pysk...
0
Trybuna na Calderon nad drogą jak u nas w Wiśle.
5
Gomes. :D
Wszedł i dwa gole strzelili.
1
Ciekawe czy Suarez by to strzelił w obecnej formie.
7
Gomes jest coraz pewniejszy siebie. Będzie z niego jeszcze pożytek.
0
Pięknie Andre! Świetna asysta.
1
Cilessen trochę przysnął.
0
:v.
5
Źle czujesz. :D