BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będziesz się na siłę czepiał czy mi pomożesz odpowiadając na pytanie? Nie rozumiem Twoich wywodów. Zadałem pytanie. Nie znasz na nie odpowiedzi to nie odpowiadaj jak masz bredzić. Jak już mam coś kupić to ma być porządne. Dobra bateria, jakość nagrania itp. Dzięki za pomoc .
0
Uwierz mi, że dwa tysiące to nie jest dużo. Chodzą nawet po osiem tysięcy, a ja nie chcę zabawki za 500 zł.
0
Mam pytanie do osób, które znają się na dronach. Otóż upatrzyłem sobie dwa modele:
http://bit.ly/2qYbk2o
http://bit.ly/2pYraLZ
Który byście polecili mając na uwadze to, że drona będę używał może z dwa razy na miesiąc? Czy warto dopłacić do Professional czy Standard powinien mi wystarczyć?
0
Myślałem, że po stracie Isco czy Asensio kolejny raz już coś podobnego się nie stanie.
0
Szczerze mówiąc nie wiem czy da się już zrobić to bardziej Barcelońsko. Trochę mi ten skład dziwnie wygląda jeśli chodzi o pozycje. Czy gra dwoma środkowymi obrońcami bez prawego obrońcy zdaje egzamin? Nie lepiej żeby było tak:
Ter Stegen
Umtiti (CB) - Pique (CB) - Laporte (CB)
Busquets (DMF)
Alba (LMF) - Bellerin (RMF)
Messi (AMF) - Iniesta (AMF)
Neymar (SS)
Suarez (CF)
Z tym, że Alba i Bellerin szeroko po skrzydłach przy linii środkowej, Messi z Iniestą minimalnie cofnięci i nieco szerzej żeby zmieścił się między nimi Neymar jako drugi napastnik za Suarezem. Tak ja to widzę, nie wiem czy o to chodziło.
0
Dawaj.
1
Wyszukałem sobie ją w necie i muszę się z Tobą zgodzić. ;)
0
Nie widziałem. Nie wiedziałem, że ma nawet. :o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
25
Ciekawe co takiego robił z ręką Andre, że ma ją zabandażowaną. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
17
Chyba w ilości odniesionych kontuzji.
1
Nie gra. Zszedł w 75 minucie. Ogólnie nie było katastrofy. Raz poważny błąd przy wyprowadzaniu piłki, trochę wzdłuż linii pobiegał, kilka piłek dograł i tyle.
2
Zabójcza kontra. Sergi ma zdrowie do biegania. On musi, po prostu musi grać w pomocy.
0
Neymar może i jest efektowny, ale przy okazji bardzo nie efektywny.
1
Gramy dzisiaj straszny piach. Wszystko na stojąco, bez dynamicznych akcji, bez zęba, bez błysku, bez kontroli meczu czyli tak jak w większości meczów w sezonie. Oby się ogarnęli po przerwie bo to może się źle skończyć.
1
Jest szansa, że zlekceważą tego słabeusza. Mi ten mecz pachnie remisem.
0
Nie wierz we wszystko co ktoś Tobie napisze. Niestety nie zawsze spotkasz użytkownika, który ma jakąś wiedzę do przekazania, a po prostu chce zabłysnąć i pokazać jakim jest trollem.
16
Skandal goni skandal. To nie pomaga klubowi...
0
Najmniej zarabiający piłkarz z dziesiątki najlepiej zarabiających tj. Arda Turan (4 miliony euro) mógłby wykupić Sampaoliego. Piszemy petycję do Ardy? :D
0
Ma ktoś może zdjęcia dobrej jakości z celebracji tytułu ligowego w 2009 roku? Szukam w necie i albo są ze stocka, za które płaciłbym 500 euro, albo są tragicznej jakości.
0
Cienko z nim. Myślę, że w przyszłości lepszym zawodnikiem będzie Ante Corić.
0
Hehehe, dobrze to ująłeś. Szczerze mówiąc myślę, że Ernesto to najprawdopodobniejsza opcja.
0
Valverde ma niezłą przewagę. Nie spodziewałem się.
2
Gdybyś chciał wiedzieć to przynajmniej połowy z tych ZP bym mu nie dał. Chodzi tylko o to, że znam realia i wiem, że większość tych "obiektywnych" dziennikarzy właśnie za takie występy te złote piłki rozdaje jak ulotki. Właśnie tak robiła to UEFA. Niejednokrotnie byli lepsi piłkarze od Ronaldo (np.Neuer), a i tak Portugalczyk dostawał to wyróżnienie.
0
Dlatego ja mam w głębokim poważaniu te śmieszne plebiscyty. Kompletnie mnie to nie obchodzi. Pewnie, że życzę zawsze żeby zawodnicy Barcy wygrywali jak najwięcej takich nagród, ale większą wagę warto przywiązywać do trofeów klubowych. :)
1
Dzisiejsze Święto nie jest świętem nakazanym. Jeśli jesteś katolikiem Kościół jedynie zaleca uczestnictwo we Mszy Św. Jednak jeśli nie będziesz dziś w kościele nie będziesz miał grzechu ciężkiego.
8
Moim zdaniem z taką formą jaką prezentuje obecnie Real nie ma zespołu w LM, który ich zatrzyma. Z przyjemnością ogląda się ich grę, wymienność pozycji, ciąg na bramkę, magia, wszystko to przy niesamowitej atmosferze Bernabeu. Ronaldo wczoraj mnie zaskoczył. Był niesamowity. Myślę, że tym występem naprawdę rozstrzygnął kwestię złotej piłki. Oczywiście, że boli mnie taka forma Realu, ale co zrobić. Są po prostu niesamowici. Nie wiem czy będą potrafili potknąć się w lidze. Oby w następnym sezonie Barca wróciła na swój poziom i znów zgarnęła tryplet.
0
Zidane powoła go na rewanż. To wybitny zawodnik więc losy meczu odwróci w drugim spotkaniu w spektakularny sposób.
0
Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Niestety polska liga ciągle daleko za murzynami. Śmieszy mnie to pompowanie baloników w Canal Plus jaka ta polska liga świetna, jacy zawodnicy techniczni itp. Europa to wszystko weryfikuje.
0
Dzisiaj widzieliśmy jak to jest z faworytami. XD