2

Piłkarze Lecha sami przyznali puchar Arce. Jak można tyle sytuacji zmarnować. Powiedzenie "niewykorzystane sytuacje się mszczą" z nikąd się nie wzięło.

0

Liczę na więcej. ;)

8

Legia remisuje z Wisłą!

10

Duży plus to także postawa Andre, któremu mecz z Osasuną dodał dużej pewności siebie.

2

Spokojnie, bądźmy dobrej myśli. Chłopaki po przerwie zagrają lepiej i strzelamy gole.

0

Musimy wieczorem zrobić swoje i dalej czekać.

2

Nie mogę patrzeć na jego twarz.

0

Tapia wydaje się być w końcu odpowiednim człowiekiem na tym stanowisku.

2

Jak na amatora to bardzo ładne jest to zdjęcie.

1

Może ekstraklasę przejmują. Nie wiem do kiedy C+ ma prawa, ale jeśli Eleven przejmie naszą ligę to tego nie wytrzymam. Bez Ligi+Extra nie będzie tego można oglądać. :/

0

Serio? Myślisz, że tego nie wiedziałem?

2

Kocham to uczucie kiedy wchodzę na La Ramblę i polecam jakiś komentarz i zamiast jednego polecenia lecą np. trzy.

0

Teraz pytanie. Czy jest cule w sercu i nie był tak odważny żeby tam usiąść w koszulce Barçy, ale w takim momencie nie umiał się nie cieszyć czy jako kibic Realu tak się przyzwyczaił do goli w końcowkach, że zgłupiał i myślał, że to Real strzelił gola czy po prostu jako kibic Realu potrafił dostrzec, że należy się cieszyć oglądając geniusza z Rosario na żywo.

0

Szkoda chłopa.

3

Jestem tak zadowolony, że sobie zamówiłem koszulkę z tego sezonu na allegro. Pierwsze zakupy w życiu o pierwszej w nocy. :D

1

Ma ktoś zdjęcie Messiego celebrującego dzisiejszego gola na 2-3 w rozdzielczości przynajmniej 1920 x 1080?

8

Żałuj, że tego nie widziałeś.

0

Hahahahahahahahahahahahahahaha, nie mogę z tych słupków.

1

Paradoksalnie przed nami są jeszcze trudne mecze zważając na to, że ciężko gra nam się z drużynami z dołu tabeli. Musimy być skoncentrowani na 1000%

0

Dziwi mnie to ile dzisiaj było na boisku przestrzeni. Nie było dużego pressingu, nie było jakiejś agresji. Był to bardzo wyrafinowany futbol na najwyższym światowym poziomie.

4

Dzisiejszy mecz natchnął mnie do pewnej rzeczy. Od jutra rozpoczynam pobieranie z internetu zdjęć z najpiękniejszych momentów w mojej kibicowskiej karierze. Wydrukuję je, wstawię w antyramy i przybiję do ściany choćby miało mnie to kosztować dużo kasy. Dla tego klubu warto!

0

Myślę jednak, że nie atakował z nadmierną agresywnością. Gdyby gwizdać takie karne to piłka nożna zamieniłaby się w piłkę ręczną.

1

Komentatorzy Eleven twierdzą, że powinien być karny na Ronaldo.

4

Szkoda, że Suarez zgubił swą formę.

0

Sama czcionka jest wyśmienita. Może zdjęcie troszkę inne i będzie wspaniale.

10

Poproszę taką z Gomesem. :)

Może być to zdjęcie:
http://www.d1115911.cp.blacknight.com/pomyslowastrona/wp-content/uploads/2011/04/pie%C5%84iek-drewniany1.jpg

Już tak na serio, jakbyś mógł to poprosiłbym o grafikę z Ousmane Dembele. Jeśli będzie dobrze, to z tego zdjęcia:
http://bvb1909.pl/wp-content/uploads/2016/07/ousmane-dembele.jpg

2

Jestem za tym transferem. W książce pt. "Futbonomia" autorzy napisali, że sprowadzanie zawodników z trudnymi charakterami, którzy sprawiają problemy i pomaganie im w rozwiązywaniu tych problemów daje bardzo dobre rezultaty.

0

Trafiło do mnie np. przedstawienie czasu, zmieniłem dzięki temu swoje podejście do niego. Bardzo uderzyło mnie jak śmierć dziecka potrafi dobić człowieka, wcześniej się nawet nad tym nie zastanowiłem.

0

Szanuję twoją opinię chociaż jest odmienna od mojej. Tak samo ja nie preferuję filmów typu Kac Vegas. Wolę coś ambitniejszego.

0

To nie jest może gatunek taki jaki podałeś, ale ciekawy film to Ukryte Piękno z Willem Smithem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?