BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale warto pamiętać, że Real nie miał wszystkich transferów takich pięknych. Danilo, Illaramendi, może nawet Kaka.
2
Oglądanie gry Hoffenheim powoduje u mnie wielki uśmiech na twarzy. Wszystko chodzi jak w zegarku.
7
To jest fake, było prostowane już pięćset razy.
0
Niech więc drużyna jutro to pokaże.
2
Też nie jestem jego zwolennikiem. Ale dajmy mu szansę. Ludzie, pomyślcie logicznie. On nie zagrał żadnego meczu jeszcze w koszulce Barçy. Oceńmy go dopiero po jakimś okresie.
1
Cokolwiek by się z Barçą działo, ja zawsze będę im kibicować.
60
Co? :D
2
A co mi innego zostało? Wszystkie działania zarządu są śmieszne, więc żartuję. Lepsze to niż dramatyzowanie.
2
No, ale oni są mniej perspektywiczni niż Paulinho, stąd takie klauzule.
5
Neymar wybrał jednak coś innego...
2
On nie dotrwa do zimy.
2
Transfer kwestią godzin.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakby nie patrzeć to Paulinho wykrakali.
4
Mamy kasę, nie negocjujmy już bo i tak jest za późno. Chce Borussia taką kwotę, to wyłożyć i dać czas Dembele na przygotowanie do sezonu w nowym klubie.
14
Zebrało mi się na wierszyk:
Barca to wielki klub,
Ale na jej czele stoi jakiś noob.
Razem ze swą świtą Bartek klub rozwala,
To cules wcale nie zadowala.
Oni pożądnych wzmocnień nie szukają,
Myśląc, że kibice na ogórków czekają.
Ernesto się boi, co za transfery dostanie
Udaje, że wszystko okej
Obawiając się jednak, że sezon wtopi, że hej.
Ukochana przez wielu ta drużyna,
Traci swą tożsamość, bo rządzi ta łajdaczyna.
1
Zdejmij je:
http://s3.flog.pl/media/foto/3191596_czasem-warto-patrzec-sie-na-swiat-przez-rozowe-okulary.jpg
0
Messi chyba umowy jeszcze nie podpisał...
1
Podobno Paulinho ma być w top 10.
0
Powiedzieć, że nie jestem zwolennikiem tego transferu to nic nie powiedzieć. Daję jednak zawodnikowi czystą kartę. Ocenię go po sezonie.
0
Odnowić skład. Paulinho będzie idealnym kandydatem.
1
Real pokazał, że potrafi wygrać 1-3 na Camp Nou.
10
Tylko tak można podsumować to co się dzieje w klubie.
0
Ewidentna symulka. Jakbyś kulawemu wziął dwie kule i go dotknął tak jak Navas Suareza to by ustał.
1
1
Wszyscy w cieniu Bartomeu
1
To było tragiczne.
2
Może Paulinho do tego?
3
Za takie popychanie sędziego jest zawieszenie.