BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Piękna postawa Lucasa.
10
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_VsRWCNMNoOdC5r9vXpNQQcLveiQwX52k,w400.jpg
1
Ja liczę na Benedito.
1
Wiem. To tak w formie żartu napisałem. Mogliby dokonać nie wiadomo jakich transferów, ale i tak dla dobra klubu muszą odejść.
0
Dzięki. Zarząd jednak jest wielki. :D
22
W nic nie uwierzę póki nie zobaczę Dembele na CN w koszulce Barçy.
15
#BartomeuOut
0
Romero to Tier 1, więc trzeba się nastawić na taki obrót spraw. Wszystko fajnie, tylko ten Di Maria...
3
No to od jutra karuzeli transferowej ciąg dalszy.
0
Messi już sam z siebie ma polew. :D
7
A jaki wynik końcowy? To postawię coś u bukmachera.
0
Spytaj Bartomeu.
1
Pewnie od waszych barw.
1
Chyba petardy na sylwestra.
0
Podobno dwa karne mogły być dla Wisły Płock.
0
Piękny gol Alonso z wolnego.
4
Czy waszym zdaniem Morata jest lepszy od Benzemy? Ja uważam, że tak i nie mogę zrozumieć dlaczego Real się go pozbył. Coś w tym jest, że wychowanków się traktuje gorzej.
1
Sorry, pomyłka.
0
Sorry, pomyliło mi się coś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Mamy Vitinho. ;)
0
Sony Vegas Pro powinno dać radę.
3
Po co płacić? Nie lepiej tylko podjechać i uciec? :)
0
Często jest tak, że beniaminek lubi sprawić niespodziankę bo są niesieni na fali awansu, a na koniec sezonu miewają duże problemy.
5
Biorą przykład z Sandecji. :D
3
Ironia. Jestem zachwycony grą tego piłkarza.
4
Ale ogór. Co z tego jak nie umie ciągnąć drużyny.
2
Uwaga, RonnieMaster wieloletni piłkarz z doświadczeniem podważa opinię Xaviego, amatora grywającego w piłkę na orliku w weekendy.
0
Zwłaszcza, że Coutinho dowiadując się o tym, że Barça postawiła ultimatum może jeszcze mocniej przyciskać Liverpool, widząc że pociąg powoli odjeżdża.
0
Dzięki