24

Piękna postawa Lucasa.

1

Ja liczę na Benedito.

1

Wiem. To tak w formie żartu napisałem. Mogliby dokonać nie wiadomo jakich transferów, ale i tak dla dobra klubu muszą odejść.

0

Dzięki. Zarząd jednak jest wielki. :D

22

W nic nie uwierzę póki nie zobaczę Dembele na CN w koszulce Barçy.

15

#BartomeuOut

0

Romero to Tier 1, więc trzeba się nastawić na taki obrót spraw. Wszystko fajnie, tylko ten Di Maria...

3

No to od jutra karuzeli transferowej ciąg dalszy.

0

Messi już sam z siebie ma polew. :D

7

A jaki wynik końcowy? To postawię coś u bukmachera.

0

Spytaj Bartomeu.

1

Pewnie od waszych barw.

1

Chyba petardy na sylwestra.

0

Podobno dwa karne mogły być dla Wisły Płock.

0

Piękny gol Alonso z wolnego.

4

Czy waszym zdaniem Morata jest lepszy od Benzemy? Ja uważam, że tak i nie mogę zrozumieć dlaczego Real się go pozbył. Coś w tym jest, że wychowanków się traktuje gorzej.

1

Sorry, pomyłka.

0

Sorry, pomyliło mi się coś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Mamy Vitinho. ;)

0

Sony Vegas Pro powinno dać radę.

3

Po co płacić? Nie lepiej tylko podjechać i uciec? :)

0

Często jest tak, że beniaminek lubi sprawić niespodziankę bo są niesieni na fali awansu, a na koniec sezonu miewają duże problemy.

5

Biorą przykład z Sandecji. :D

3

Ironia. Jestem zachwycony grą tego piłkarza.

4

Ale ogór. Co z tego jak nie umie ciągnąć drużyny.

2

Uwaga, RonnieMaster wieloletni piłkarz z doświadczeniem podważa opinię Xaviego, amatora grywającego w piłkę na orliku w weekendy.

0

Zwłaszcza, że Coutinho dowiadując się o tym, że Barça postawiła ultimatum może jeszcze mocniej przyciskać Liverpool, widząc że pociąg powoli odjeżdża.

0

Dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?