1

Dokładnie, zaproponujmy mu ciepłe mieszkanko w naszym kraju i dajmy godne warunki do życia. Niech się czuje jak u siebie, dosyć się już nacierpiał.

0

Przy okazji można się pomodlić za ludzi "z góry", żeby podjęli w końcu zdecydowane działania, które zapobiegną takim tragediom.

0

Zaatakowali w Hiszpanii, kraju w którym było tak spokojnie mimo takiej wielokulturowości.

30

Zwykły burak.

1

Gabriel Jesus byłby idealny. Tylko ciężko go będzie wyciągnąć.

18

Nie zagrał ani jednego meczu, a ty wiesz już że to porażka od strony sportowej. Ciekawe.

2

Ja nie jestem zwolennikiem, ale skoro już do nas przyszedł to dajmy mu się wykazać. On nie jest temu winny, że dostał ofertę, więc nie ma co na nim się wyzywać. Większość piłkarzy chce tu grać i mu się nie dziwię.

2

Człowiek nawet nie ma siły żeby ten cały burdel skomentować. Nie ma słów żeby opisać te nerwy, bezsilność, złość.

3

O ile w poprzednim sezonie Real miał momentami szczęście, to teraz wszystko wygrywają zasłużenie. Dominują, strzelają gole od początku, nie szczęśliwie na koniec.

2

Jedyny plus dzisiaj to Semedo.

5

Kreatywność to cecha, o której nasza pomoc nigdy w życiu nie słyszała.

0

Łapy opadają.

4

Rakitic myśli trzy dni za długo.

1

Zauważyłem i zatęskniłem za tym walczakiem.

3

Najlepszy dzisiaj. Nie popełnił błędów.

1

Nie zauważyłeś, że drzewo zniknęło? Trochę dziura została po korzeniach.

0

Aż boję się pomyśleć co Messi wstawi na Instagramie po takim meczu.

0

Lepszej nie będzie. Kiedyś by to strzelił z zamkniętymi oczami.

3

Real jedzie Barcę tiki taką. Stylem, który był naszym znakiem rozpoznawczym. Stylem Made in Catalonia. Perez uczył się na błędach. Postanowił nie wydawać na siłę, zaczął szukać młodych, perspektywicznych zawodników. Oni wybierali Real. Jak to się wszystko odwróciło.

1

Wydaje mi się, że odejście Neya rozbiło psychicznie Messiego i Suareza. To nie są Ci sami ludzie. Wyraźnie im go brakuje.

11

Semedo to jest skarb.

0

Ronaldinho byłby lepszy. Nawet bez treningów.

9

Jak widzę te bezczelne lica Ramosa, to mam mu ochotę mocno przydzwonić.

0

Bo to jest typowy pomocnik od odbioru i podania do najbliższego. W dodatku bez formy.

0

Semedo o niebo lepszy od Vidala.

0

Suarez to szuka formy od końca poprzedniego sezonu. Wciąż bezskutecznie.

5

Rakitic może się jedynie przydać w transferze Coutinho.

4

To jest galaktyczny walec. Rozjeżdża wszystkich. Miazga.

23

#BartomeuDimiteYa
#BartomeuDimiteYa
#BartomeuDimiteYa
#BartomeuDimiteYa
#BartomeuDimiteYa
#BartomeuDimiteYa
#BartomeuDimiteYa

13

Na naszych oczach kończy się era wielkiej Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?