BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może teraz też trafią. :)
0
Komentarz usunięty
37
Czyli wygrywamy wszystko do końca i mamy mistrza. ;)
7
Ramos nie gra.
1
Fajnie, że Valencia prowadzi. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to Real. Oni wciąż mogą ten mecz jeszcze wygrać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Kogoś dotyka po tyłku?
10
Przede wszystkim mistrz bronienia karnych.
37
Ciężko żeby bronił jak go nie ma w klubie.
1
Ja w ogóle nie oglądam. Nie chcę się denerwować.
4
Mamy Douglasa. :)
30
Ciężko powiedzieć. Ja się na nic nie nastawiam, bo Real jest w gazie.
1
Ja mam moją ukochaną drużynę w naszej lidze i oglądam. Ekstraklasa nie jest na wysokim poziomie, powiedzmy sobie to wprost, ale ja lubię oglądać.
0
Arsenal nie jest klubem dla Alexisa. Nie ta mentalność. Czuję, że on jeszcze odejdzie w tym okienku.
2
Dom, jak możesz nie znać hiszpańskiego?
0
Bein Sports również pisał o zakontraktowaniu Dembele. :)
0
Ale Alba też był irytujący.
1
Lizanie loda przez szybę.
0
Miał 4 kontakty z piłką, 3 podania (2 do przodu, 1 do tyłu) oraz jedną główkę. ;)
2
Jak się podaje zamiast strzelać...
0
Beznadziejnie strzelony karny.
0
Vamos Barça! Tylko zwycięstwo.
0
Nieźle walnął.
34
Nie.
0
Ocenię po meczu. Każdemu należy dać szansę.
1
Też tak sądzę. Trochę jak bezdomny wygląda. Ale może Antonelli się tak podoba, więc nie goli.
1
Najlepiej żeby zagrał 30 minut. Jestem ciekawy jak by się zaprezentował.
6
Messi jaki młodziutki bez tej brody. Już się odzwyczaiłem od takiego wyglądu Leo.
0
Jakiś wulkan eksplodował? Gdzie ta lawa?
0
Uwierz mi, że są ludzie którzy to kwestionują.