1

Może teraz też trafią. :)

0

Komentarz usunięty

37

Czyli wygrywamy wszystko do końca i mamy mistrza. ;)

7

Ramos nie gra.

1

Fajnie, że Valencia prowadzi. Trzeba jednak mieć na uwadze, że to Real. Oni wciąż mogą ten mecz jeszcze wygrać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Kogoś dotyka po tyłku?

10

Przede wszystkim mistrz bronienia karnych.

37

Ciężko żeby bronił jak go nie ma w klubie.

1

Ja w ogóle nie oglądam. Nie chcę się denerwować.

4

Mamy Douglasa. :)

30

Ciężko powiedzieć. Ja się na nic nie nastawiam, bo Real jest w gazie.

1

Ja mam moją ukochaną drużynę w naszej lidze i oglądam. Ekstraklasa nie jest na wysokim poziomie, powiedzmy sobie to wprost, ale ja lubię oglądać.

0

Arsenal nie jest klubem dla Alexisa. Nie ta mentalność. Czuję, że on jeszcze odejdzie w tym okienku.

2

Dom, jak możesz nie znać hiszpańskiego?

0

Bein Sports również pisał o zakontraktowaniu Dembele. :)

0

Ale Alba też był irytujący.

1

Lizanie loda przez szybę.

0

Miał 4 kontakty z piłką, 3 podania (2 do przodu, 1 do tyłu) oraz jedną główkę. ;)

2

Jak się podaje zamiast strzelać...

0

Beznadziejnie strzelony karny.

0

Vamos Barça! Tylko zwycięstwo.

0

Nieźle walnął.

34

Nie.

0

Ocenię po meczu. Każdemu należy dać szansę.

1

Też tak sądzę. Trochę jak bezdomny wygląda. Ale może Antonelli się tak podoba, więc nie goli.

1

Najlepiej żeby zagrał 30 minut. Jestem ciekawy jak by się zaprezentował.

6

Messi jaki młodziutki bez tej brody. Już się odzwyczaiłem od takiego wyglądu Leo.

0

Jakiś wulkan eksplodował? Gdzie ta lawa?

0

Uwierz mi, że są ludzie którzy to kwestionują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?