BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.pesuniverse.com/
0
Mam takie same odczucia. PES jest niesamowity, a w Fifie wciąż te same błędy. Nawet The Journey mnie nie przekonuje.
1
Nie przekonuje mnie ta gra.
2
Dembele mnie trochę rozczarował, ale jestem w stanie go zrozumieć. Debiut to zawsze jest coś niesamowitego, zwłaszcza w takim klubie. Kilka razy fajnie wziął na siebie ciężar gry, ale jeszcze zbyt mało było gry kombinacjyjnej, podania z pierwszej były niecielne. Widać było brak zrozumienia z Leo i Suarezem. Pierwsze szlaki już przetarte, będzie coraz lepiej.
1
Grałem w demo Fify na PS4. Jakoś mi nie leży ten styl rozgrywki. W tym roku znów PES u mnie zagości.
0
Więcej zrozumienia. Kibice Realu chcą zobaczyć swój klub w TV. Większość z nas jakby w tej sytuacji była Barca też by wybrała tą opcję.
1
Krzysiu Przytuła twierdzi, że Messi wybrał trenera Martino na szkoleniowca Barcy.
0
Wystarczy sobie pliki cookies wyczyścić i głosujesz do woli. :D
13
Neymar i Coutinho mnie rozwalili. :D
0
Nike wymyśla, ale ktoś musi akceptować te koszulki. Skoro Barcelona je wybiera, Nike zapewne uważa że odwalają świetną robotę.
20
Mam ciarki oglądając ten filmik. To był sezon perfekcyjny.
9
Ja nie narzekam. Legia, Real porażki, Barcelona wygrała, deszcz nie padał, jest weekend. :D
0
Skoro Iniesta ma zostać, to ty możesz już pójść.
6
Krytykujesz dla zasady jak rozumiem?
6
Można jechać po Gomesu, ale dzisiaj gra nieźle.
42
Oglądać Messiego to niesamowity przywilej. Jestem szczęśliwy mogąc go oglądać.
0
Rakitic jaka piła. :o
0
Dokładnie, też tak sądzę. Liverpool potrzebuje jeszcze trochę czasu i Klopp to ogarnie. Jak wiadomo statystyki nie zawsze wszystko dokładnie odzwierciedlają.
4
Statystyki po 72 meczach w Liverpoolu
a) Brendan Rogers
40 zwycięstw
18 remisów
14 porażek
138 punktów
£94 m wydane
b) Jürgen Klopp
37 zwycięstw
20 remisów
15 porażek
131 punktów
£150 m wydane
1
Jeśli City i United utrzymają obecną formę to derby Manchesteru będą wyśmienite.
1
Cieszy strata punktów Realu, ale cieszyć się będę dopiero wtedy kiedy Barça wygra z Espanyolem. W poprzednim sezonie nie raz tak było, że się śmiałych z Białych, a przyszedł nasz mecz i tak śmiesznie już nie było.
1
Jesteśmy zależni od siebie. ;)
16
Ci dalej nie potrafią dojść do porozumienia. :D
0
Czyli Galatasaray się wzmacnia.
89
Wciąż się zastanawiam jak można było po takim meczu pojechać do Turynu i powtórzyć te same błędy z pierwszego meczu z PSG.
0
Fajnie, ale po co się tym chwalić? Jakby każdy się chwalił za co dostał bana to byłby tu straszny bałagan, więc zaprzestań takich działań, bo to może nikogo nie interesować.
0
Znacie jakąś stronę (oprócz allegro), na której mógłbym kupić koszulki FCB z poprzednich sezonów?
0
Wchodzisz w PS Store, wpisujesz PES 2018, albo szukasz w grach darmowych i pobierasz. Musisz być zalogowany na konto główne, nie podrzędne.
1
Taka sytuacja:
https://x.com/azpifc/status/904876507990020096
0
Ramos się zgubił?