0

My się nawet do strzałów składamy za wolno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie potrafimy ich zaskoczyć. Wszystko w jednym tempie.

0

Trio GSM. :D

1

Tak, tylko przerwę na obiad zrobił.

0

U Messiego widać ten głód goli w oczach.

3

Piękna ta Wanda.

7

Dzień się jeszcze nie skończył. Oby do tej listy nie trzeba było dopisać Barcelony.

8

My też z Getafe w końcówce wyszarpaliśmy trzy punkty.

0

Tak?

0

Komentator już gola widział. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Tak

0

Lojalności nie da się kupić za żadne pieniądze.

0

Spytaj Sampaoliego.

3

Serio? Taką różnice mu robi przy jego zarobkach te nędzne 1,3 mln?

9

Gdyby nie te kontuzje, już dawno mógłby grać choćby w Barcelonie.

2

Czego się dziwisz? Po co mają coś zmieniać jak ludzie i tak kupują taki szajs.

27

Tylko dawać mu grać. Dzięki temu, że transfer Coutinho nie doszedł do skutku, Denis może dostawać o wiele więcej szans i bardzo dobrze je wykorzystuje.

2

Świetny mecz Lecha, trzy punkty zostają na Bułgarskiej!

23

Może Gomes dzisiaj jakby grał to nie czułby presji. :D

3

Piękny gest to ubranie koszulek w barwach senyery.

11

Pique będzie taki napakowany, że sam ich rozniesie.

0

Europa, XXI wiek.

8

Jak człowiek może człowieka lać pałą bo chce skorzystać z prawa do głosu i wziąć udział w referendum...

0

Nie mam nic przeciwko. Byle dorzucić coś z przodu o utrzymać przewagę.

4

Pamiętam jak po pierwszym przegranym meczu z Realem w SPH Messi wstawił zdjęcie na Instagram z dość wymownym opisem i niektórzy skojarzyło jego niezadowolenie właśnie z transferem Paulinho. Okazuje się, że jednak nie o to chodziło Leo.

2

Nieźle im idzie co pokazał mecz z Borussią czy na trudnym terenie z Apoelem. Mam nadzieję, że Realowi punkty też urwą. Oby znów skończyli nad Arsenalem w Premier League. :D

0

Mam tak, że jak zobaczę tego lektora to mi głos nie pasuje do twarzy. :D

0

Jak plaster. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?