BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
My się nawet do strzałów składamy za wolno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie potrafimy ich zaskoczyć. Wszystko w jednym tempie.
0
Trio GSM. :D
1
Tak, tylko przerwę na obiad zrobił.
0
U Messiego widać ten głód goli w oczach.
3
Piękna ta Wanda.
7
Dzień się jeszcze nie skończył. Oby do tej listy nie trzeba było dopisać Barcelony.
8
My też z Getafe w końcówce wyszarpaliśmy trzy punkty.
0
Tak?
0
Komentator już gola widział. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Tak
0
Lojalności nie da się kupić za żadne pieniądze.
0
Spytaj Sampaoliego.
3
Serio? Taką różnice mu robi przy jego zarobkach te nędzne 1,3 mln?
9
Gdyby nie te kontuzje, już dawno mógłby grać choćby w Barcelonie.
2
Czego się dziwisz? Po co mają coś zmieniać jak ludzie i tak kupują taki szajs.
27
Tylko dawać mu grać. Dzięki temu, że transfer Coutinho nie doszedł do skutku, Denis może dostawać o wiele więcej szans i bardzo dobrze je wykorzystuje.
2
Świetny mecz Lecha, trzy punkty zostają na Bułgarskiej!
23
Może Gomes dzisiaj jakby grał to nie czułby presji. :D
3
Piękny gest to ubranie koszulek w barwach senyery.
11
Pique będzie taki napakowany, że sam ich rozniesie.
0
Europa, XXI wiek.
8
Jak człowiek może człowieka lać pałą bo chce skorzystać z prawa do głosu i wziąć udział w referendum...
0
Nie mam nic przeciwko. Byle dorzucić coś z przodu o utrzymać przewagę.
4
Pamiętam jak po pierwszym przegranym meczu z Realem w SPH Messi wstawił zdjęcie na Instagram z dość wymownym opisem i niektórzy skojarzyło jego niezadowolenie właśnie z transferem Paulinho. Okazuje się, że jednak nie o to chodziło Leo.
2
Nieźle im idzie co pokazał mecz z Borussią czy na trudnym terenie z Apoelem. Mam nadzieję, że Realowi punkty też urwą. Oby znów skończyli nad Arsenalem w Premier League. :D
0
Mam tak, że jak zobaczę tego lektora to mi głos nie pasuje do twarzy. :D
0
Jak plaster. :D