BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co to za biedak na profilowym? Bo słyszałem, że można mu dać swoje pieniążki, bo ciężko ma w życiu. To ten?
2
Mi akurat bardziej podoba się Georgina. :D
0
No ładnie, Korea Północna twierdzi, że wojna jest nieunikniona.
7
Śmiem twierdzić, że to ostatnia Złota Piłka dla Ronaldo.
3
Real - City
Ależ to byłby mecz.
10
Potężny Real wygrywa z niesamowitym BVB. Złota Piłka tylko dla CR7.
28
Kabanosy to ty szanuj.
1
Miał wybór, to już jego problem.
0
Chelsea wyrównuje z Atletico, które tym samym znajduje się obecnie na 3 miejscu w grupie.
6
Napewno jest o wiele lepiej. I dobrze, bo Barça zasługuje na najlepszy doping.
0
Generalnie musisz zrobić tzw. zworkę. Tutaj masz filmik zobacz jak:
0
Może z zasilaczem coś nie tak.
0
Bayern prowadzi. Strzelcem Lewy. Brawo!
0
A co się stało?
0
Albo wyczyścić. :D
9
Nie wierzę. Niektórzy są zbyt zapatrzeni w Ronaldo i nie sądzę żeby ta forma była przeszkodą w wygraniu przez niego Złotej Piłki.
8
Nie no, to już jest plotka jak z Fify wyjęta.
0
Cyny gejm.
1
Gdyby nie nasza skuteczność i Ci ślepi złodzieje przewaga nad białymi byłaby już potężna.
1
Strasbourg wygrał z PSG!
7
Czujni musimy być do końca sezonu. Nie wolno zmarnować tej przewagi w taki głupi sposób.
6
Odechciewa się wszystkiego. Z przodu jesteśmy strasznie nieskuteczni, dzisiejszy mecz w obronie to tragedia, a sędziowie też przeszkadzają w grze.
0
Ciężko będzie, bo już widać jak jest zmęczony.
0
Kurde, mógł go chociaż spróbować za koszulkę pociągnąć Umtiti. :/
0
Kradną dalej...
1
Więcej meczów, więcej meczów.
Zawodnicy będą coraz bardziej eksploatowani, co za tym idzie bardziej zmęczeni i podatni na kontuzje. Będzie coraz więcej przeciętnych meczów.
1
Dzięki. ;)
0
Mam pytanie, szczególnie do osób zajmujących się grafiką. Jak zrobić taki efekt w Gimpie czy Photoshopie? Da się w ogóle?
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23754846_10155172962347061_6635422023214885039_n.jpg?oh=d22347fe37eca100856a8b02912323f8&oe=5AD6579C
7
No to niezły Real. Myślałem, że łatwiej sobie z nimi poradzą, a tu proszę. Gdyby nie kontrowersje z pierwszego spotkania to Fuenlabrada mogłaby sprawić niespodziankę.
0
Zawsze go lubiłem.