BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Świąt
0
To może ja zaproponuję Lasse Nielsena.
4
Jeszcze się pójdzie odlać w nocy i walnie w ten słupek to całą rodzinę obudzi. ;D
0
Sam siebie będzie gonił.
0
Paulinho > Ronaldo
5
https://x.com/BarcaWorId/status/942493953735254016
I jeszcze jeden i jeszcze raz!
7
Jest przerwa, więc na ostudzenie emocji wrzucam TT Antłana:
https://x.com/AntoGriezmann/status/942488799485054976
Chyba postanowił wtopić się w reprezentacyjne tło. :D
0
:D
0
Niektórzy twierdzili, że Suarez to kataloński Benzema. Jest jedna różnica. Luis strzela gole. :D
8
Proponuję po tym zamachu jeszcze bardziej wzbogacić się kulturowo. Można również rozdać opaski z napisem "zakaz wybuchów".
1
Spokojnie, Coutinho już jedzie. ;)
2
Trzeba czerpać inspirację z zawodników grających w najlepszej lidze świata.
3
Czego się spodziewałeś? Trochę naiwny jesteś.
1
Pacinho, a to dobre. :D
3
Co by nie mówić radzi sobie więcej niż przyzwoicie. Nawet bez kontuzji.
0
Też miałem wrzucać, ale widziałem że już są, więc odpuściłem. :D
2
Chyba wiem dlaczego. Pewnie się odblokował psychicznie wiedząc, że będzie mógł w końcu odejść.
0
Gytkjaer dwie bramki w 90 sekund. To się posypała Termalica w obronie.
10
Zwłaszcza to zdanie o Roberto mi się podoba.
1
Duża strata to nie jest, tym nie mniej lepiej żeby wszyscy piłkarze byli zdrowi. Nikomu nigdy nie życzę kontuzji, oby szybko wrócił (najlepiej do jak najwyższej dyspozycji).
0
Niewątpliwie.
6
Też wam się to podoba? Bo dla mnie to jest niesamowicie piękne.
3
Nie widzę powodu, dla którego mam żartować. Kolega zadał pytanie, więc odpowiedziałem, ale rozumiem że możesz mieć inne poglądy.
4
Lech Kaczyński
6
Przeczytałem Andre. :D
0
"Mała mentalność"
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nie dzisiaj. :D
0
0
Mimo wszystko również na to liczę. :D