3

Świąt

0

To może ja zaproponuję Lasse Nielsena.

4

Jeszcze się pójdzie odlać w nocy i walnie w ten słupek to całą rodzinę obudzi. ;D

0

Sam siebie będzie gonił.

0

Paulinho > Ronaldo

5

7

Jest przerwa, więc na ostudzenie emocji wrzucam TT Antłana:
https://x.com/AntoGriezmann/status/942488799485054976
Chyba postanowił wtopić się w reprezentacyjne tło. :D

0

:D

0

Niektórzy twierdzili, że Suarez to kataloński Benzema. Jest jedna różnica. Luis strzela gole. :D

8

Proponuję po tym zamachu jeszcze bardziej wzbogacić się kulturowo. Można również rozdać opaski z napisem "zakaz wybuchów".

1

Spokojnie, Coutinho już jedzie. ;)

2

Trzeba czerpać inspirację z zawodników grających w najlepszej lidze świata.

3

Czego się spodziewałeś? Trochę naiwny jesteś.

1

Pacinho, a to dobre. :D

3

Co by nie mówić radzi sobie więcej niż przyzwoicie. Nawet bez kontuzji.

0

Też miałem wrzucać, ale widziałem że już są, więc odpuściłem. :D

2

Chyba wiem dlaczego. Pewnie się odblokował psychicznie wiedząc, że będzie mógł w końcu odejść.

0

Gytkjaer dwie bramki w 90 sekund. To się posypała Termalica w obronie.

10

Zwłaszcza to zdanie o Roberto mi się podoba.

1

Duża strata to nie jest, tym nie mniej lepiej żeby wszyscy piłkarze byli zdrowi. Nikomu nigdy nie życzę kontuzji, oby szybko wrócił (najlepiej do jak najwyższej dyspozycji).

0

Niewątpliwie.

6


Też wam się to podoba? Bo dla mnie to jest niesamowicie piękne.

3

Nie widzę powodu, dla którego mam żartować. Kolega zadał pytanie, więc odpowiedziałem, ale rozumiem że możesz mieć inne poglądy.

4

Lech Kaczyński

6

Przeczytałem Andre. :D

0

"Mała mentalność"

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nie dzisiaj. :D

0

0

Mimo wszystko również na to liczę. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?