BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Trzeba się było rozgrzać. :D
https://x.com/PrawyPopulista/status/949636256530681856
8
Valverde go docenił, to mnie bardzo cieszy bo dając szansę temu chłopakowi możemy dużo zyskać.
25
Czy ja napisałem, że profil Leo? Wiem, że to nie jego profil, wrzuciłem bo uznałem że niezłe zdjęcie, a Cou jest już naprawdę blisko. ;)
15
To się dzieje. Nie mogę się doczekać.
https://x.com/messi10stats/status/949424989589078016
0
Mecz jest na Eleven. ;)
3
Bezsprzecznie.
0
Czekam na Dembele. Rozrusza trochę ten mecz bo na razie śpiączka głęboka.
0
Digne nie zdążył wrócić po tym jak go Gomes wypuścił na skrzydle.
0
Gdzie ten Semedo był?
6
Lepsze to niż powtórki jakiegoś golfa.
0
Akurat końcówkę włączyłem i przez te emocje tak się zakręciłem. :D
2
O matko, oglądałem powtórkę, a myślałem, że na żywo. :/
Trzyma mnie jeszcze po sylwestrze. :D
2
Internet Explorer Info.
10
Jak tu nie kochać futbolu.
0
Tak go kopnął, że prawie mu nogę urwał. Bardzo miękki karny.
Poza tym nie uważam, że karny się nie należał bo Hazard został kopnięty bez piłki. Bardziej chodziło o umiejętności aktorskie Belga.
1
Brzydzę się takimi karnymi.
51
Guardiola kiedyś coś obiecał...
22
Tylko dwie drużyny strzeliły więcej niż 350 goli w Top 5 lig europejskich od sezonu 2014/15
Barcelona (376)
Real Madrid (360)
[Squawka]
11
Najwyższy czas na zwycięstwo. :)
3
Tylko wtedy od początku Melissa i Joyce się zarzekali, że nie odejdzie i mieli rację. Teraz sytuacja jest zgoła odmienna.
0
Wiem.
21
To jest bardzo poważne źródło.
1
Nie zgadzam się totalnie.
1. Dembele musi jeszcze się wykurować i będzie wprowadzany powoli. To, że w pomocy mamy tylu piłkarzy nic nie zmienia w kontekście przyjścia Coutinho skoro prawie połowa z nich nie nadaje się do gry tutaj.
2. Nie wiem czy Valverde widzi Roberto w pomocy bo częściej grywał u niego na PO.
3. Zwycięski skład w końcu padnie z wyczerpania, a zmiennicy w najważniejszym momencie sezonu nie wniosą potrzebnej jakości.
4. Iniesta i tak potrzebować będzie więcej odpoczynku.
5. Kwota jest wysoka, ale takie są realia. Bardziej potrzebujemy kreatywnego pomocnika żeby odciążyć nieco Messiego. O obronę się nie martw bo jak pokazują statystyki jest dobrze.
Poza tym im wcześniej przyjdzie Cou, to tym szybciej będzie w stanie lepiej zrozumieć się z kolegami.
4
Zdarza się. Świetny mecz wtedy ogólnie zagrał. Dużo klepek wymieniał z Di Marią.
51
Już była przecież. Grał z Chapecoense.
0
Nikt Cię nie będzie zjadał. Nie wiedziałem, że to żart więc spokojnie koleżko.
7
Zastanów się człowieku nad tym co piszesz...
5
Jak go zobaczyłem na głównej to myślałem, że już Coutinho Fichado. :(
3
Piękny gol Martiala. United prowadzi 1-0 z Evertonem.
1
Tylko nie Vega.