BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Jestem ciekawy co jest nie tak z Gomesem. On w Valencii naprawdę grał nieźle, a u nas miał może z dwa dobre mecze np. z City czy Ateltico. Szkoda chłopa, ale chyba go presja przerosła.
0
Bardzo dobra ustawa.
0
Na żelazku ci się bordowo granatowe pasy zrobiły? :D
0
W sumie też dobry pomysł. Tylko czy ja się z kobietą dogadam.
0
Ładnie to wyantycypowałeś.
1
Pięknie dziękuję, ale czy wiesz w jakiej pięknej temperaturze to zrobić najlepiej?
0
Dziwne pytanie, ale od czego jest La Rambla. Czy prasował ktoś może koszulkę meczową Barcelony? Mam jedną trochę pogniecioną i nie wiem czy można ją wyprasować żeby się piękna nie zniszczyła.
8
Dobre jak no look passy Ronaldo.
0
Dlaczego fajnych?
5
Co to za wyjście? Tak czy tak dalej jest w jego cieniu, poszedł do słabszej ligi i to miało mu pomóc wyjść z cieni Leo? Mógłby sobie iść do Ekstraklasy , strzelić 100 goli i co z tego? Póki Messi gra na takim poziomie nikt nie jest w stanie wyjść z jego cienia.
1
Suma szczęścia równa się zeru. Ten sam sędzia zabrał nam trzy punkty z Valencią i ułatwił ich zdobycie dzisiaj dyktując ten rzut wolny.
0
Dzisiaj będzie magia, dawać już ten mecz. :D
4
Kłócić się z Tobą nie będę, bo nie ma po co. Masz prawo tak uważać, ja uważam inaczej. Dobrej Nocy!
13
Ja nie będę nikogo oceniał. Po prostu żal mi rodziny tego człowieka, zginął robiąc to co kochał, wieczny odpoczynek racz mu dać Panie. Osąd zostawiam Bogu.
5
Niech myślą, że są dobrzy. Zidane się utrzyma dłużej dzięki temu zwycięstwu.
0
Przecież to jest żółta kartka
0
Zaraz będzie remis.
0
Pinterest
5
Marc to naprawdę równy gość.
5
Bo po prostu Valverde wie lepiej i ja mu zawsze ufam, nie krytykuję składu bo wiem, że to mądry facet.
3
Nasi kibice mnie pozytywnie zaskakują w tym sezonie. Doping znacząco się poprawił.
0
Sędziowanie w dzisiejszym meczu jest więcej niż beznadziejne.
0
Ciekawe czy Lahozowi można cokolwiek powiedzieć nie dostając kartki.
2
Tylko Lahoz wie.
2
Messi się wkurzył, widać po wyrazie twarzy. Espanyol zaraz będzie rozniesiony.
3
Lahoz ma coś nie tak pod kopułą.
1
Ale oszałamiająca oprawa.
1
Następnym razem radzę się nie opierać na klawiszu enter.
5
Każda passa się kiedyś kończy, co pokazał mecz na Anoeta. Po prostu nie wolno ich zlekceważyć i zagrać swoje.