3

Spokojnie, to tylko Girona. Poza tym Chelsea nie zagra w ten sposób.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Crazy, crazy, crazy is my life.

0

To niezła Manita.

0

Nie wiem czy ładne, ale prawdziwe.

0

Taki ma pseudonim. ;)

1

Istnieje.

2

Na mundial chyba. :)

0

Ostatnio też miała być miazga z Alaves, a jak gra wyglądała to wszyscy wiemy. Oby dzisiaj w końcu zagrali na miarę swojego potencjału. Vamos po trzy punkty!

0

Ja tam nie mam złych wspomnień z katechetami. Może trafiłeś na jakąś upośledzoną partię.

0

Ronaldo się rozstrzelał ostatnio. Gdyby Leo nie trafiał tyle razy w to przeklęte obramowanie bramki...

1

To też pokazuje, że dzisiaj musimy strasznie uważać na tych dwóch gości z Girony.

0

To aż mi się przypomniało jak Lech zdobył mistrzostwo i piłkarze Legii w podobny sposób się zachowywali na swojej ceremonii wręczenia medali za 2 miejsce w ekstraklasie.

1

Niech sobie pogra, musi złapać rytm meczowy.

0

Nie ma ktoś może do sprzedania koszulek Barçy z sezonu 08/09 i 10/11. Brakują mi do kolekcji. :/

1

*El Clasico

7

Ostatnio notujemy ostry spadek formy, tym bardziej ten wynik należy bardzo szanować.

0

Brawo Leo, jedziemy!

0

I co? Nie strzelimy bramki? Jaaaaaaaaaaaaaazda Barça!

0

To jest kpina. Śmieszny Watford potrafi z nimi grać...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Tylko nie obiecujcie sobie po Dembele, że nie wiadomo jak bardzo odmieni grę. Gość jest po dwóch kontuzjach.

4

Trochę przesadzasz.

1

Bliżej murawy są po prostu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Aha

0

1

Dokładnie, każdy ma swój pogląd na te sprawy i należy się uszanować. Dobrej nocy!

0

Dziwnie więc czytałeś skoro twierdzisz, że 50% to kłamstwo. Biblia jest zbiorem ksiąg bardzo specyficznych, pisanych w różnych okresach ale nie sądzę żeby były kłamstwem.

0

Czytałeś całą Biblię?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?