BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie ma po co wracać.
0
Dzięki za pomoc.
0
Dzięki za pomoc. Chodzi o sam fakt.
0
Mam problem, będę wdzięczny jeśli ktoś mi pomoże. Kupiłem przedmiot na allegro. Dotarł do mnie i jest niezgodny z opisem. W związku z tym mam prawo odstąpić od umowy, a koszty przesyłki powinien ponieść sprzedający. Przesyłka do mnie kosztowała 13 zł, ja odesłałem za 16,60 bo dodatkowo paczkę wysłałem priorytetem i z potwierdzeniem odbioru. Skontaktowałem się ze sprzedawcą który twierdzi, że nie zwróci mi tych kosztów przesyłki, a jedynie 11 zł bo tyle kosztuje najtańsza przesyłka. Czy sprzedawca ma prawo zrobić coś takiego? Bo mi wydaje się, że powinien zwrócić całą kwotę tylko nie znam takiego przepisu który o tym mówi.
21
Kompilacje na YT to nawet Gomes ma. Nie znam tego piłkarza, nie oglądam ligi brazylijskiej więc nie oceniam transferu i daję mu czystą kartę. Rakitic i Umtiti też nie przyszli za ogromne pieniądze, a potrafią dać jakość, oby z Arthurem było podobnie.
3
Ani Lech, ani Legia nie zasługują na mistrza.
86
Zluzuj trochę bo ciągle marudzisz.
2
Nie chcieliście Paulinho to macie Xaviego z Portugalii.
1
Messi: "Potrzymaj mi Yerbę".
0
Zastanowiłeś się co napisałeś? 3 lub 4 w tabeli?
1
Tutaj są nie gorsze perełki niż na notatniku.
8
Legia - Lech ;D
1
Wciąż jesteśmy liderem, przestańcie płakać. To jest futbol drodzy państwo. Dzisiaj oprócz błędów Valverde było dużo przeszkód ze strony pewnego ślepego człowieka, który otrzymał obowiązek sędziowania spotkania. Radzę ostudzić emocje, pójść spać zamiast wypisywać brednie o zwalnianiu Valverde.
0
Nie wierzę w to co czytam
0
Pomylił się...
0
Osteopata? A co to za czarodziej?
0
Co za bzdety.
0
Ta z 2008/09 świetna jest. Szkoda, że tak ciężko ją już dostać w normalnych pieniądzach.
2
Podziękuj mu w moim imieniu jak możesz za uznanie bramki Hamalainena z dwumetrowego spalonego w derbach Polski. :)
1
Uwielbiam te filmy.
1
Świetny film pokazujący "magię" futbolu.
0
Action Mirillis
3
Przed państwem istny geniusz, piłkarz nie z tej planety. Któż jeszcze potrafi tak podać piłkę?
https://x.com/Messi_TheGoat/status/968564164343091200
0
Ale ja zawsze się cieszę jak Real przegrywa. Espanyol nam nie zagraża, a im dalej w tabeli Real tym lepiej.
3
Brawo Cornella!!!
5
Ja mam tragiczny spam momentami. Włączają się te tandetne strony z "wygranym Iphonem".
0
Nie.
52
Bo grając w Atletico umierał z głodu...
0
Cristiano na 100%
6
Wolę żyć w spokoju